Sizce haklimi benmi abartiyorum?

1 bucuk aylik sevgilim bana daha yakin ol elini tutiyim opuselim dedi bende bu hicbir zaman olmiyacak dedim yani opusmeden de iki sevgili olunabilir oda o zaman arkadasca arada bir konusuruz dedi bende hoscakal dedim daha oncede bitirmek istiyodum o birakmiyodu bu sebepten birakti hani sessiz kalsam bisey paylasmasam dahami iyi

1|0
107

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan ne adamsın be niye yaptın bunu kim gelse yapışırım direk

0|0
    0|0
    • Hafife aliyosunuz ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

En İyi Kız Görüşleri

• Öpüşmeden de iki sevgili olunabilir mi 😂 işin çok zor ya bulabiliceğine cidden inandın mı öyle birini?

0|0
    0|0
    • Neden olmsn

• Bişe merak ettim bak simdi

• Beni sirf bu sebeple birakan kisiyide iyiki opmemisim

• Bırak şunu ya ondan hayır gelmez. Sevmiyor işte. Kullanıp bırakmak istiyor. Öpüşüp koklaşmadan sevgili olmak yürek ister.

1|0
    0|0
    • kimseyi opmedim yani o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Ben de öyle. Yok öyle yağma. Beni kullanmasına izin vermem kimsenin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen haklısın bugün öpüsmek isteyen yarın baska seylerde ister

0|0
    0|0
  • Sen zaten istememisin bastan iyi yapmisin onada umut vermemis olursun

0|0
    0|0
    • Basta arkadastik sevgili olmak istedi istemedim sonra olduk bir sekilde ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Dusuncene kararina ve inancina saygi gostermek zorunda aksisi zaten zorlamaya ilerisi olursa tecavuze girer

• O öpüşme ile başlar gerisi gelir

0|0
    0|0
    • Ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Nasil yani

• Her kız sen gibi düşünerek başlar genelde hormonal devreye girer öpüşmr sevişme gerisi gelir zaten

• Iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Aferin sana

0|0
    0|0
    • Ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Ben bitirmedim o bitirdi sebebini sordum bisey yasamadik ben donup yazmadim ama hayatimi zindan ettim kendime ister istemz uzuluyo insan bazen aklima geldiginde bile gozlerim dolar sevdigimden degil degmiyen biri icin zaman harcadigima bu kisiylede sonunu tahmin edebiliyodum ben istemedim bir sekilde girdi hayatima kendine asik etti simdi boyle bisey istedi yapmadim terketti yapicak bisey yok

• Hayırlısı olsun inşallah

• helal sana

0|0
    0|0

• Artik sevgili olunca opusmek sevgili olmanin kurali haline gelmis tamam sevdigin kisiyi arzuliyabilirsin opmek istiyebilirsin ama kabul etmiyosa terk etmezsin saygi duyarsin

• tabiki zaten bir erkek ilk ayda öpüşmek koklasmak istiyorsa sevdiğinden deildir kulanmak içindir.

Kızlar Ne Diyor 8

• Boswer sessiz kal sewen insan bu tıp seyler istemek yerine sna saygı duyar amacı baska ımıs alamayınca uzamıs

0|0
    0|0

• Aynen oyle beni bu sebeple birakan kisiyede artik donup bakmam 2 yillik iliskim olmustu oda surekli opmek istedigini soyluyodu bu sebepten tartisiyoduk ve en sonunda birakmisti askimdan olsemde donup yuzune bakmadim buda 1 bucuk aylik buda ayni sebepten bitirdi bununda yuzune bakmam 2 tane oldu zaten artik yalniz ilerliyicem hayatima

• En iyisini yapıyor sun senı sewen her turlu bekler ve saygı duyar bu yuzden ayrılıyor sa amacı belli zayen

• Op kızım ne olacak salak misin sevgili olcaksin işte ne güzel o opmeyle başlıyor zaten her şey

1|0
    1|0

• En iyisini yapmissin
    Demekki onun amaci faydalanmakmis

0|0
    0|0

• Guzel dusunce en iyisini yapiyosun zaten

• Kız iyi olmuş ayrılmışsınız. Daha da ileri isterdi ki istşyorlaaaaaaar.

0|0
    0|0
    • Aynen oyle ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Aynen öyle bebek sıkma canını mutlu ol daha iyileri çıkar karşına

• 😚😚

• En doğrusu.

1|1
    0|0
  • Salla gitsin bu tipleri

1|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • cok iyi yapmissin benzer birsey ben de yasadim birak kendi layigini bulsun

0|0
    0|0
    • Cok hafife aliniyo ben bu zamana kadar kimseyi opmedim o kadar hafife almiyorum her sevgili olanla opusseydim bu benim kendimi kotu hissetmeme sebep olucakti yani sevgili olduklarimlada ciddi niyetle gorusuyorum gonul eglendirmekte degil mesele ve bu kadar hafife almiyorum o opucugun ilk ve son kiside sevdigim sevildigim kiside ilerde evlenecegim kiside olmasini istiyorum onun bende ozel kalmasini istiyorum

• Kendisi neymis acaba zaten elde edemediklerinde ya kezban ya da oros... derler it surusu olarak goruyorum bu tipleri

• aynen öyle aman kendi haline biraktim isterse kendi b*kunda bogulsun simdi layik oldugu insanlarla layik oldugu hayati yasayin bu olayi daha yeni yasadim

Yükleniyor...