Aşk ya kılıç gibi keskin yapar insanı ya da pamuk gibi narin?

Bu çocuğun senin akrşına geçmeye mecali yok. Bu konuyu olumsuz değerlendirme. Onun bu utangaçlığı sadece senle ilgili. Normalde cesur biri. Ne anladınız bundan?
Güncellemeler:
6gün
yanlış bulvardasın güzel olan değil zeki olanın olmaz
6gün
başka görüşü olan

0|0
12

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu dediğini kim dedi. Ya da bir yerde mi okudun. Bir arkadaşın falan mı dedi?

0|0
    0|0
    • 6gün

bu söz bildiğim bir söz birinin dmesi imkansız. Ama alttakini kız arakdaşım diyorda ne oluyor ne den bu kadar sordun anlamadım

• 5gün

Ben sana hali hazırda seven varken kaçırma diye çabalıyorum. Üniden sonra ortamın da kalmayacak. Nasıl uygun bir eş bulacaksın? En rahat üni de olur bu işler. Yoksa normal yaşamda birini beğensen bile yüksek ihtimal onunla ortamın olmayacak. Bu da aranızın olmasını engelleyecek. Sen riske girmeye korkuyorsun ama gelecekte daha da büyük risklere girmek zorunda kalabilirsin.

• 5gün

Doğru bunu bende düşünüyorum düşündümde. Hayırlısı diyeyim umarım duygularımda netleşir net adımalar atarım. Bu sene yeni bir sene hayırlısı bkaım aslında belki bir şey olabilirdi ama iki tarafta bir şey yapmayınca olmadı. Teşekkür ederim yorumların için sağlıcakla kal sevgiyle kal.

• ... beni bombok bir şey yapıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk diye bişey yokk

0|1
    0|1
Yükleniyor...