Kapat

Heyecanlanınca kekeliyorum bu da benim için kötü oluyor hiç bir kızla konuşamıyorum?

İster istemez bir kızla konuşurken heyecanlanıyorum ve bu yüzden kız arkadaşım sevgilim olmuyor nasıl yenerim nasıl olur?

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Heyecanını dizginlemeyi öğrenmen lazım. Bu da bol pratik yaparak olur. Daha fazla kızla iletişim kurup bunu hayatının normal bir parçası haline getirmen lazım.

0|0
    0|0
    • 2gün

Ama heyecan birden geliyor dizginlemek derlen kontrol etmek mi dedin?

• 2gün

İyide insan heyecanını nasıl kontrol etsin ki?

• Aynanın karşısına geç sanki karşında o varmış gibi hayal et ve sakince sohbet et bu şekilde heyecanını yenersin. Gözünde büyütme bu kadar konuşmak uzlaşmak çok güzel birşey dediğimi yaparsan etkiyi görürsün😇🙏

0|0
    0|0
    • 2gün

Yani heyecanlanıyorum işte hiçbir kızla doğru düzgün konuşamıyorum kalbim hızı hızlı atıyor tıkanıyorum kekeliyorum hangi kız isterki böyle dediklerini yaparım saol

• 2gün

😇 Rica ederim

• 2gün

Teşekkür ederim 😊🙏

• Karşındaki de siciyor kanka kasma

0|0
    0|0
    • 2gün

Biliyorum ama heyecanlanıyorum buda kızlarla konuşamamı etkiliyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlarla daha çok konuşarak yenersin. Biriyle arkadaş olursan zamanla kızlara da alışırsın. Abartılacak bir yanları yok.

0|0
    0|0
    • 2gün

Kız arkadaşım yok bu yüzden kendime güveniyorum ya heyecanlanırsam konuşamassam diye işte

• 2gün

Senin bu sorunu lise zamanlarında aşman lazımdı.

• 2gün

Evet geç kaldım

• Kardesim evlilik sevgili edinmek, eger azda olsa çekingenlik varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?

0|0
    0|0
    • 2gün

Ben bu cevabı kaldırmaktan bıktım sen yazmaktan bıkmadın

• sen konuşmaya devam et zamanla diksiyonun düzelir

0|0
    0|0
  • Pratik yap...

0|0
    0|0
    • 2gün

Heyecanlanınca oluyor

• 2gün

Tamam işte pratik yap. Konuşmaya başlamadan önce nefesini kontrol et.

• 2gün

Anladım tamam

Yükleniyor...