Kapat

Affetmek miyim?

Beni Bayadır seven komşumuzun oğlu var. Beni severken erkeklerin tabiriyle şey dediği kızla 2 ay çıktı. çıkarken hala gözleri bendeydi. Ayrıldılar baya süre önce. Beni geçen gördü hemen Sınav sonucumu sordu. Kazandım dedim tebrik etti vs. Sonra sosyal medyadan takiplestik. Ben dayanamayıp kırgın olduğuma dair isim vermeden birazda ağır sözler paylaştım. Sonra birbirimizi takipten çıktık. Geçen stalklarken hikayesini gördüğümü görmüş ve bir tek seni sevdim gerisi yalan diye şarkı paylaşmış. Anlamıyorum beni mi seviyorum, yoksa napiyor?
Güncellemeler:
2gün
İstihare namazına yattığımda hayırlı çıkmıştı.
2gün
O paylaştığı şarkı sizce benim için mi?

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Seni sevdiğini nerden anladın? Başkasına teklif etmek yerine sana teklif edebilirdi. Sevip sevmediği muamma gibi

0|0
    0|0
    • 2gün

Benim okuluma 5 kez nakil istemesi, elimi tutması çok adım attım birazda sen at demesi

• 2gün

Maalesef bunun bir reçetesi yok yaşamadan bilemezsin

• 2gün

Peki tskr ederim dua esin

• Affetmek Allah’a mahsustur yarın bir gün sende aynı hatayı yapmayacağın ne. i malum

0|0
    0|0
    • 2gün

Ya tabiki orası öyle. Ama herkes affetme diyor. bir yandan da garip bir şekilde kıyamıyorum

• 2gün

Nasıl emin olabilirim ki. o kızın kardeşiyle daha takiplesiyirlar

• 2gün

Ben olsam uğraşmazdım boşver ne hali varsa görsün acı çeken o

• maden seni seviyordu niye başkasıyla cıktı seni kullanmak istiyor olabilir

0|0
    0|0
    • 2gün

Beni bütün ailesi biliyo. Siz kız tarafudiniz diyodu. Kafam çok karışık. Birazda kıyamıyorum

• 2gün

bnce sevmiyor sni

• Ben inanmadım sen inandın mı?

0|0
    0|0
    • 2gün

Hayır. Ama bilmiyorum. Kafam çok karışık

• 2gün

İnşallah. Ama o kızla olan fotoğraflarını hatırlayınca kendime yediremiyorum

• 2gün

Zamanla onu da sildirirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...