Kapat

Neden duygusal erkekler sevilmez?

Ben anlamıyorum şiir yazan duygusal erkekler sıkıcı olarak görülüyor ya da itici geliyor kızlara ben hala bunun nedenini anlamadım sizce neden?

3|0
5924

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 59

• oyle düşünenler sıkıcı bence , ama tabi tercih meselesi. ben severim siir veya edebiyat.. bide sözde kalmamali düşünceler davranışa dönüşmuş ise daha guzel olur

1|1
    0|0
    • 2gün

Elbette öyle ama karşıdan bir gülümse bile göremeyince insan bunu yapamıyor

• 2gün

o zaman hakedecek birini bulunca bunlar anlam kazanacak."Altinin değeri sarraf bilir" atasözü bunu açıklıyor

• 2gün

Bak bu doğru söz işte

• Belalarini ariyorlar kardesim sen dert etme. Donup dolasip gelecegi yer , yine sizin gibi kadin ruhunu anlayip duygusal olan erkekler olacak.

0|2
    0|0
  • Erkek diyince algi olarak guclu yikilmaz olarak algilanir simdi duygusalligi fazla erkek olunca bu algi yikiliyor sahsen bnde sevmem duygusal tepkiler vermek kadinlara yakisiyor

0|1
    0|2
  • Genel olarak konuşma. Seven de var ben seviyorum mesela 💕

1|2
    0|0
  • İnsanların nankörlüğü.. Duygusal insandan zarar gelmeyeceğini bilirler. O yüzden sıkıcı bulurlar. Sessiz sakin insanları buldukları gibi.

0|2
    0|0
  • Bence duygularını en iyi yansıtan tipler. Hele ki birde sevdiği kıza kitap okuyan erkekler. Ama her erkek öyle olmadığı gibi her kıza da öylesi denk gelmiyor. Denk geldiğin zaman bu sözlerin gerçekçiliğini yitirecektir emin ol. Ama duyguları abartmayacak şekilde. Çünkü aşırı duygusal bir erkek bir kızın gözünde güçsüz görünebilir.

0|2
    0|0
  • Duygusallığı sadece bana olsun isterim ayrica şiir de severim sevmeyenler bence gunumuz ergen dizilerinin algı oyunlarina kananlar. cunku gunumuz dizilerinde hep yakışıklı zengin öküz kaslı ve maço takılanlar başrol oluyor

0|2
    0|0
    • 2gün

Şiir sevmek zorunda değil insanlar. Herkes romantik şeyleri sevmez nede olsa. Zevkler tartışılır. Ama sende haklısın çoğu kız bu dizilerden etkileniyor orası kesin.

• 2gün

@Mr_Ahmet yanlis anlamayin herkes siir sevmeli demiyorum ama malesef gunumuzde cilekli kirazli sacma dizilerle kizlarin kafasinda bir idol yaratiyorlar ve kizlarimiz hic dusunup sorgulamadan verileni alıyor

• Sevilmediginden degil sen sevenine denk gelmemissin bence duygusal erkek güçsuz falanda degil pısırık olsa tamam da

1|2
    0|0
  • Yok ben sert erkek sevmem birlikte ağlayabilecek kadar duygusal olsun masum saf temiz olsun budur iste adam.🎈

0|0
    0|0
  • Siir bana itici geliyor. Siir benim kafamda duygularini durust bir sekilde yuz yuze soyleyemeyip kagida abartili bir sekilde doken kisidir. Guzel olsun, okuyunca zevk versin diye yapmacikliga itiyor insani. Bu yuzdende itici geliyor

0|0
    1|1
  • Hayır ben sıkıcı bulmam hatta diğerlerinden daha çok güven ve huzur veriyorlardır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Ben öyle değilim duygusal erkekleri daha çok severim

0|3
    0|0
  • Hayır, yerine göre duygusallık her zaman bir adım öne atar

0|3
    0|0
  • Şiir mi kaldı ya kahdjdhd çok komik geliyo bana şiir olayı

0|0
    0|3
  • Hayatımda bie kişi bana şiir yazdı o da beş sene sonra beni terk etti. Gel de sen sev hadi...

0|0
    0|0
  • Herkes şiir dinlemek istemez pozitif olmak daha enerjik gösterir şiir acı drama yüklü olduğundan her bayan hoşlanacak diye bir kaide yok

1|1
    0|0
    • 2gün

Ben pek şiirden anlamam ama bilirimki şiirler sadece acı ve dram yüklü değildir. Güzel pozitif ve mutlu şiirlerde var

• 2gün

Dağdan kestim kereste gel bize bağzı bağzı gibimi 😊

• 2gün

Dediğim gibi ben şiirden anlamam. Ben 1 tane şiir bile bilmiyorum (hatırlamyorum), isimler dahil. Ama zamanında bir kaç güzel şiir dinlediğimi hatırliyorum. Hatta bu yorumu yazmadan önce bir büyüğüme sordum o da benim düşüncemi onayladı. Yani sırf şu an sana bir şiir örneği veremediğim için sen kendini haklı bir duruma koyamazsın. Bence kendin google amcaya sorup araştırsan iyi olur ^^

• Harbi harbi duygusallığın dibine vuran ve şiirle ilgilenen bunları takmaz ki.. Onun derdi sadece şiir yazmaktır çünki.

0|1
    0|0
  • Duygusal erkek sevilmez diyen sevmeyi bilmeyendir bir kere. Duygusallıktan yoksun erkekle beraber olanların sonunu görüyoruz.

0|2
    0|0
  • Herkes oyle degil duygusal kızlar oyle duşunmez sever

1|1
    0|0
  • Çünki kızlarımız artık şiir değil kızın kendisine yazanları pop sanal akımları yapan beyleri seçiolar 🙄

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    39

Erkekler Ne Diyor 24

• Duygusal erkek enstrumana benzer herkesin eline verilmez. Sazdan anliyacak gonul telinde ustalarla karsilatirmasi dileklerimle...
    not:bu kısa notumu anlamayanlari kafadan elemekle basla mesela. ☆★

2|2
    0|0
  • Kızlar acı çekerek sevmek isterler. Kolay olunca değeri olmaz çünkü. Aynı parayla aldığın şeyin daha değere binmesi gibi. Ne güzel sevip sevilmek varken acı çekerek sevmeyi tercih etmeleri ondandır. Bir de fizik için sevenler var tabi.

0|1
    0|0
  • Kızlar lafta başka seviyor
    İcraatta başka
    Karaktersiz olacaksın. Sevilirsin
    Ya da olmayacaksın yaşını almış kaığı yemiş aklillanmis seni sevmeyen ama aklı isteyen birini bulacaksın
    Maalesef durum bu

1|1
    0|0
  • Bu karşı cinse özel birşey değil bence. Duygularını ne kadar dökersen insanlar o kadar üstüne çıkmaya sözümona sana babalık yapmaya çalışırlar. Halbuki biz baba değil duygularımızı dinleyecek onlara doğru tepkiler verecen insanlara ihtiyaç duyuyoruz.

0|1
    0|0
  • Abi mesel biraz da bilinçaltında. Doğadaki röllerle alakalı. Erkek ava gider, savaşır, eve geyik eti getirir. Sert erkek, evine, kadınına bakabilen erkek. Alpha erkektir düşüncesidir. Bunu itiraf etmezler ama. Bundan dolayı benimde duygusallığım köreldi. Çok daha az paylaşımcı, şiir yazmayan, duygusuz, güven duyamayan bir adam oldum. Elbette seven var duygusal erkek de, çok çok çok az.

0|2
    0|0
    • 2gün

Bu gorusune katiliyorum arkadasim. Zira yazilan siirler soylenen o duygusal kelimelerde hafiza da yer etmiyor bunun en bariz ornegi hatirlanmamasi olabilir. Sert olacaksin guven duygunu belli etmryeceksin. Ha birde kiz cocuklari bir cok oyuncakla oynamayi severler o yuzden ulasilmaz oldukca daha cok seviliyorsun.

• Genel olarak duygusal insanlar kolay harcanir. Her kesimde cinsiyette aynidir. Bu biraz da vicdan meselesi. Aramiz da karsisindakini oyunsuz, acik kart ve kendi egosundan fazla sevecek biri var mi? Eminim herkes -evet severim- diyecektir. Arkadaslar bu kadar insan yalnizsa neden bu kadar insan yalniz o zaman?

0|0
    0|0
  • Söyliyeyim kadınalr kendini güldüren erkeklerden hoşlanır. acı çektirenlere aşık olur.

0|1
    0|0
  • Kadınlar iyi adamlara acımazlar, kötü adamların balkonundan gökyüzüne bakınca kıymet biliniyor sen kendin ol her zaman bırak seni kesfetsinler

0|1
    0|0
  • Ezik saniyorlar bizi horozlanan kadina acimasiz davranan cekici gelio bilmiyorum valla

1|1
    0|0
    • 2gün

Evet kadınlar zayıf çünkü

• 2gün

sayiniz azalio ins birini bulurum sagol😅👍

• 2gün

👍🏻👍🏻😄

• Bazı kızlar duygusal erkegi sevmez genelleme yapmak yanlış olur güldüren erkekleri daha cok severler.

1|0
    0|0
  • yanlış kişiye şiir yazınca öyle oluyor iyi bilirim bu durumu.

0|0
    0|0
  • Kadınlar onlara acı çektiren erkekleri seviyor. Duygusal anlamda.
    Umursamayanlara bağlanıyor.

0|0
    0|0
  • eğer senin sık sık ağladığını görüyorsa bu ona antipatik gelebilir

0|0
    0|0
  • :D şirde pek sıkıcı ya

0|0
    0|0
  • Seven s. kilir, s. ken sevilir.

1|1
    1|0
  • çünkü kadın güçlü erkektir hem ruhen hem fiziken.

1|0
    0|0
  • Kızlar genelkikle pi ç erkekleri sever

1|1
    0|0
  • Neden sevilsin ki acı vermedikçe sevilmezsiniz

0|0
    0|0
  • Erkek ve güç algısına ters düştüğü için

0|1
    0|0
  • deveye diken kadına s. yarar