Yemek yapabilen erkekler çok tatlı değil mi?

Abi düşünsene sen koltukta uzanıyorsun eşin mutfakta yemek yapıyor. d ohhh kebap

0|1
1326

En İyi Erkek Görüşleri

• Iyi yemek yapabilen erkekler çok tatlıdır. d yani ben

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Her türlü tatlı, ana yemek, ara sıcak, meze ve salata yapılır. Taliplerimi bekliyorum 😂
    Hilton ❤️👍

0|0
    0|0
  • Kadının pasif kalması ilişkiyi riske atacakdır. Bir kebap dersin 2 kebap dersin 3 kebabı başka yerde yersin.. Biraz eliniz iş tutsun birşey öğrenin annelerinizden. Bir erkeği doyuramazsanız yan gelip yatar totiş büyütürseniz sonra olacaklar karşısında şok olmayın..

0|0
    0|0
  • Bunun ahım şahım bir şey olduğunu düşünmüyorum. Standartlarınız çok düşük diye etkilendiğiniz şeye bak :D Yemek yapmak, ev işi bilmek kendi başının çaresine bakması gereken her insanın yapması gereken şeyler zaten..

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı öğrenmeyi düşünüyorum. Ama tabi tek başıma da yapmam :D Arada ben arada o yapar o olur. Ya da beraber yaparız falan.

0|0
    0|0
  • Ohooo makarna yaparım yumurta kırarım helva yaparım türk kahvesi yaparım Allah kahretsin çok tatlıyım ya 🙄

0|0
    0|0
  • Yapabiliyorum ve çokta sevdiğim birşey ancak bir kadına kolay kolay yemek yapmam hasta falan olursa olabilir. Kendime yapıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Ve sonra birden irkilerek uyanıyorsun. Her gün yemek yapacak bir erkek yoktur ancak birlikte yemek yaparsınız.

0|0
    0|0
  • çok çeşit yemek yapıyorum doğru ama sadece özel günlerde yaparım şımarmasın kadın :)

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayi severim ozellikle firin yemeklerini ama ben icerde yatayim o gecsin yemek yapsin mantigi olursa yumurta bile kirmam

0|0
    0|0
  • Abi bir yemek yapıyorum odff yemede yanında yat ama evlenirsem bu özelliğimi gizlicem
    Sipermeeen

0|0
    0|0
  • İyi baklava yaparım :D

0|0
    0|0
  • Düşnünce o kadar da iyi bir fikir değil.

0|0
    0|0
  • Evet galiba

0|0
    0|0
  • Ben yapıyomda noluyor gene tek yapıyom gene

0|0
    0|0
  • Offf. üstüne bastin. çok iyi yemek yaparım

0|0
    0|0
  • Değil ☹️😕

0|0
    0|0
  • Öyle miyiz🙀🙀

0|0
    0|0
  • kebap soyliyeyim ben en iyisi . dd

0|0
    0|0
  • Ama yatakta acısını çıkartırız tatlım

0|0
    0|0
  • Bilmem kadınlar severmi gerçekten😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 13

• Aslında hayaller..
    Ve hayatlar temalı görseller..

1|1
    0|0
  • Evet 😍 erkek arkadaşım yemek konusunda çok iyi ah ne kadar şanslı bir kızım 😎😍😍😍

0|0
    0|0
  • Yazık ya kiyamam birlikte yaparız.

0|0
    0|0
  • çok da uzman olmasında bilse tadından yenmez

0|0
    0|0
  • tam olarak hayalim işte bu😍

0|0
    0|0
  • birlikte yaparsak hoş