Galatasaraylı biriyle yapabilir miyim?

Ben fanatik Beşiktaş'lıyım. Öncesinde "Beşiktaşlı olmazsa olmaz" diyordum çünkü hayallerim vardı bununla ilgili. Ama benim karşıma Beşiktaşlı biri çıkmıyor. Eski sevgilim fenerliydi ve bütün ön yargılarımı yıktı. Sonra takım muhabbeti yüzünden birbirimizi kırdık ve bitti. Şimdi konuştuğum kişi gsli. Az önce Beşiktaş'la ilgili uygunsuz konuştu ve delirdim resmen. Özür falan diledi, sinirlenince ne yaptığımı bilmiyorum dedi ama şimdi aşırı sinirliyim ona. Yine bir ilişkiye başlayıp bitmesini istemiyorum. Futbol konuşmasak bile ben mutlaka maç izleyeceğim o da izlicek hiç mi yorum yapmıcaz? Kendime hakim olamıyorum. Sizce birlikte olursam yine bitirir miyim

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle her koşulda seninle olmaya ve yapabilmeye odaklanmış bir erkek gerekir tuttuğu takım önemli değil..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yapabilirsin tabiki neden olmasin ben mesela fanatık fenerliyim eski sevgilim galatasarayliydi feneride sevmezdi bu konulara takilma

0|0
    0|0
  • Kralini buldun bende gs

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben koyu besiktasliyim

0|0
    0|0
  • ben yapamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takım dediğimiz şey soyut bir kavram sevdiklerimiz ise somut kararın sen ver

0|0
    0|0
  • Yaparsın benim tanıdıklarım kız fanatik beşiktaşlı çocuk fenerbahçeli maç esnasında
    telefonları kapatıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...