Tektaş yüzük olmadan yapılan bir evlenme teklifini kabul eder misiniz sevgili bacılarım 💍💍💍 :D?

Ben almam açıkca söyleyim eğer çok istiyorsanız çalışın kendiniz alın
Ben almam açıkca söyleyim eğer çok istiyorsanız çalışın kendiniz alın
Güncellemeler:
günceel
helal be işte beklediğim cevap

1|0
292

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 27

• Evlilik düşünmüyorum ama bir gün düşünürsem de evlilik teklifi alırsam neden yüzük almadığına göre cevabım değişir. Yüzük istemiyorum; dövme olabilir belki ya da kolye filan. Yüzük takamam ben. Bunu bildiği için yani bunu düşünerek ya da maddi durumu el vermediği için yüzük almadıysa ya da yüzük yerine başka bir şey aldıysa sorun etmem ama saçma sapan egolara girmekten ya da pintilikten almadıysa öylesiyle hayat geçmez.

0|1
    0|0
    • ben ne olursa olsun almam ne biliyim o yüzüğe vereceğim parayla yurt dışına tatile gidilir aksesuar yani ne gerek var

• yok yine inanmadım :D

• Sen bilirsin :)

• Tek taş takıntım evlenmeden öncede yoktu, şimdi de yok☺️
    “Tek taşımı kendim aldım “ şarkısı benim için yazılmış olabilir 😂
    Evlilik teklifi sevdiğinden gelince zaten taşı pek düşünmüyor kişi

0|1
    0|0
  • Evlenelimde yüzük falan önemli değil kabul ederim ben sadece o her dk yanımda olsun istiyorum

0|1
    0|0
  • Tek taşın modası geçti 5 taş herkeste var 7 taş isterim eğer o da olmazsa fakir diyip kabul etmem

0|1
    0|0
  • Hayır evlenmem evlenirim diyeni bulursan almazsın bulamazsan evlenemezsin

0|1
    0|0
  • Evlenilecek herifi buldumuşum bir de yüzük detayına mı takılcam jksjdksf

1|1
    0|0
  • o bana evlenme teklifini zaten güzel edicek şüphem yok tektaş olmasa ne yazar evlenince alır zaten :)

0|1
    0|0
  • Çok seversem ve onun da bana olan aşkı inanılmaz derecede büyükse kabul ederdim. Herşey maddiyat değil

0|1
    0|0
  • Ben hiç bişey istemiyorum. Yüzükte düğünde dini nikah resmi nikah şart gerisi sonradanda olur yüzük felan

0|1
    0|0
  • Evlenmem hatta abartim 5 tasta getirsin tek taşın yaninda :D

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    17

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben oyle etcem. Keyfi bilir 👍

0|1
    0|0
  • ulan bizi hep kandırdılar tek taş dalgasına :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...