Sevgiliye atılan uzun mesajlar, ilişkinin ömrünü de uzatıyor mu sizce?

Sevgiliye atılan uzun mesajlar, ilişkinin ömrünü de uzatıyor mu sizce?

0|0
5042

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Bence burada içerik önemli.. Kısa olup %100 etki bırakan mesaj da var. Uzun olup, " Ne okudum len ben? " diyen %0 etkili mesajlar da var.

4|0
    1|0
  • Yok bu tescillendi. Sakın heves etmeyin.
    Yavrusunu sinek kapmış manda gibi bakar bakar durur yetmezmiş gibi birde yazdığınızı kendiniz okursunuz.
    Anlam ve mana olmayınca roman yazsan ne fayda. Anlamayan biri varsa cilt cilt bassan ne fayda. Al buda kafiyesi gül oyna yaz oyna.

4|2
    0|0
  • Sohbete göre değişir bence çok uzun olmamalı çok kısa da olmamalı ama mesaj ilişkinin boyutunu o kadar belirleyemez düşüncesindeyim. Ilgili olmak sevdiğimizi hissettirmek bağlılığımızı tam güven içinde yasatabilmek özel olduğu hissini vermek sevginin ömrünü uzatmaya yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • bu soruyu okuyunca nedense eski sevgilimle olan mesajlaşmalarımız aklıma geldi sdfsdfsfsd. hiçbir şey anlamadan uzun uzun mesaj atınca okuyup hiçbir şey anlamadığım halde "üff ne kadar havalıyım yhaa" tribine giriyordum keko gibi sdfsdfsd

0|0
    0|0
  • Mesajın uzunluğu ilişkinin ömrünü kısaltır. Fakat mesajlaşma süresi uzun olursa ilişkinin ömrü uzun olur.

0|1
    0|0
  • Sevgiliye atilan uzun mesajlar degil..
    Sevgiliye yazilan herseyin ömrü ve iliskiyi artirmasi lazim..
    Tabi icten geliyorsa zaten olur..
    Her sekilde faydasi.. :/

0|0
    0|0
  • Sizin ne analattiginizdan cok karsinin ne kadarini anlayabilecegi onemlidir

0|0
    0|0
  • Uzunluğundan çok icerigi önemli
    Bazen bir kelime bile çileden çıkartabilir ya da mutlu edebilir

1|0
    0|0
  • Etrafimdaki iliskilere bakinca uzun iliskileri olan insanlar hep cinsellik yasiyorlar. Tek ortak noktalari bu uzun iliskilerin. Uzun mesaj bana sacma geliyor.

0|0
    0|0
  • Alakası olmayan birşey istiğeceğim benim sohbet etmağe hatun arı yorum canım sıkıldı var mı icinize den biri hanımlar.

0|0
    0|0
  • sahsina munhasir seni takip etmedigim halde sorularin heo karisma cikiyor haydi hayirlisi... uzun mesajlarin cogunu okumam

0|0
    0|0
  • Xd uzun mesaj gormek keyfimi yerine getiriyor nedense

1|0
    0|0
  • Kısaltıyor. Çok sevmek çok üzülmeyi beraberinde getirir daima.

0|0
    0|0
  • Bence bir yerden sonra sıkıcı oluyor ne kadar kısa olursa o kadar tadından geçilmez

0|0
    0|0
  • Samimi ve içten mesaj daha etkili olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kisiye gore degisir ama o kadar izun yazacağıma ararim konuşuruz

0|0
    0|0
  • Uzun mesajlar bunalım yaşatır. Kısa Kısa ve karşılıklı olması daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Evet ömrünü uzatıyor sizin her attınız mesaj size değer veriyor

0|0
    0|0
  • Ne yazdığına bağlı ama içten bir uzun mesaj bir demet çiçekten daha etkili olabiliyor denendi ;)

0|0
    0|0
  • Uzun mesaj atmak yerine sesini duymak isterim. Mesaj kısa olmalı konuşmayı daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 50

• Az sözle de çok şey anlatılabilir. Mesajın boyutunun ilişkinin ömrüyle bir ilgisi yok bence.

0|0
    0|0
  • Uzun mesaj atınca karşı tarafın da uzun mesaj atması bekleniyor genelde. Bu uzun mesajlar özel günlerde ve arada sırada yazılmalı ki anlamını yitirmesin. Böylece arada uzun mesaj okuyarak mutlu oluruz. Ömrünü de uzatır ilişkinin.

0|0
    0|0
  • Bence mesajın uzunluğu değilde içeriği önemli ve kendini tekrarlamamalısın bence, mesela o sana nasılsın napıyorsun dediğinde sadece iyiyim deyip geçistirmemen önemli. O sana napıyorsun dediğinde iyiyim yerine o an tam olarak ne yaptıysan söylersen daha etkili olur bence sıkıcı olmaz yani. Mesela oturuyorum de, dizi izliyorum, yemek yedim, dışarı çıktım de o an ne yaptıysan yani ilişkinin ömrünü uzatır mı emin değilim ama en azından sıkıcı ve monoton bir ilişki olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence adam duygusuz ve asalaksa romanda yazsan boşa çıkar

0|0
    0|0
  • Ben mesajlaşmaktan nefret ettiğim için kısaltabilir kişiden kişiye göre değişir bence

0|0
    0|0
  • Kısaltıyor, bence. Hele erkekler hiç sevmiyor. Destan gibi...

0|0
    0|0
  • Hayır kısaltıyor
    bir süre sonra bunalır karşıdaki

0|0
    0|0
  • Iykk çok nefret ederim!
    Aynı şeyleri uzun uzadıya zirvalamaktan başka bir şey değil.
    #devilinme

0|0
    0|0
  • Mesajların uzun veya kısa olması değil içeriği önemli. İçi boş uzun mesajlar dırdır olarak algılanır tabi ki de :)

0|0
    0|0
  • Mesaj degil sesi önemli. Arayıpta söylemeli. Mesajı herkes atar. Ne yazdığı ve söylediği cok önemli

0|0
    0|0
  • Uzun duygu dolu romantik mesaj yazmaktan ölümüne vazgeçtim ben😂💁 hep boşuna..😝

0|0
    0|0
  • Kısa mesajlardan hoşlanmıyorum hiçbir zaman çok baştan savıyomuş gibi geliyo.

0|0
    0|0
  • Mesajın ne ile ilgili olduğu önemli. Ama genel olarak uzattığını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Uzunda atılsa kısada atılsa, her ilişki birgun bitmeye mahkumdur..

0|0
    0|0
  • Hazır söz falan değilde kendi içinden geçen tamamen doğal olanlar uzatır

0|0
    0|0
  • En başında atılabilecek birşeyler olmalı ve konu ne olmalıki okadar uzun olsun

0|0
    0|0
  • Mesaj uzunluğuyla ilişki ömrü ölçülür mü ya. Sacma bence. Icerik önemli

0|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Kısaltıyor bence

0|2
    0|0
  • Sevgilim olduğunda konuşalım tekrar :D