Evlenmek isteyeceğiniz (evlendiğiniz) kişi, anneniz/babanız gibi birisi mi olmalıdır (oldu)?

Ne gerek var detaya kardeşimEvlenmek isteyeceğiniz (evlendiğiniz) kişi, anneniz/babanız gibi birisi mi olmalıdır (oldu)?

0|3
1231

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• Gönlüme göre olsun yeter

1|0
    0|0
  • Babam gibi 1,85 esmer olsun dürüst olsun adam gibi adam olsun be!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Annem acayip fedakar sevgi dolu bir insan. Emekçi, canlı, çalışkan, enerjik ve çok naif biri. Bu huyları benzesin isterim. Ama kendini hiç düşünmeyen hep fedakarlık yapan kısmı o kadar abartı olmasın..

1|0
    0|0
  • Anne babam gibi biri degil , ama bana yeri geldiginde annelik bende yeri geldiginde ona babalik yapabilmeliyim..
    Yani yeri geldiginde dostum , yeri geldigimde arkadasim , yeri geldiginde sirdasim olabilmeli.. :/

1|0
    0|0
  • ne alaka dürüst sadık olsun mümine olsun yeterlidir bence

1|0
    0|0
  • Değil bence o anlık bir şey aşk sevgi gibi birden kapıyı çalar plan ve program yoktur evlilik basit bir imzadan ibarettir mesele ahirete gidecek bir aşk olay budur.

1|0
    0|0
  • Hiç istemedim, asla, kat a, illa istemedim ama, rahmetli babam dediydi, "evlen de, aynını gör inşallah" nu ladarmı tutar beddua.

1|0
    0|0
  • Annem gibi olursa ben cekemem babamdaki sabir ben de yok maalesef ki inan bana cok sabirliyimdir

1|0
    0|0
  • Yani belki riskli olabilir ama ben farklı birisiyle birlikte olmak isterim:)

1|0
    0|0
  • Hayır herkesin farklı karakteri ve eşimin farklı olmasını isterdim

1|0
    0|0
  • Yani iyi huyu örnek olabilir ama örnek alınmayacak huylar da var yani

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    19

Kızlar Ne Diyor 10

• Yani babam iyi adamdır, tatlı adamdır ama babam gibi biri bana hayatta tahammül etmez eşi olarak. Ben de ona eşim olarak tahammül edemem zaten. Evlilik düşünmüyorum ama evleneceksem de Müslüman/Müslüman olabilecek bir Hollandalı'yla evlenirim.

1|0
    0|0
  • Öncelikle elbette babam iyi bir adam ama sinirli. Sinirli insan istemem ya.

1|0
    0|0
  • babam gibi olmamalıdır. Annem desem bilmiyorum. ama aileme benzemesini istemezdim

1|0
    0|0
  • olsa süper olur yakınmam

1|0
    0|0
  • Babam gibi.😒

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • olmasn