Kapat

Mobile Legends da tanıştığım çocuğu kıskanıyorum neden?

Arkadaşlar karışık şekilde oyuna girdik ses açın falan dedi bende açmadım ama dinliyordum sesi çok güzeldi resmini görmedim bile ama neyse sonra açtım bende konuştuk tatlısın falan dedi bende tsk ettim neyse bir kız vardı oyunda laf atıp duruyordu acayip sinir oldum trip attım ordan samimiyet başladı oyunda birine kalbimi çaldın dedm diye o da kızmış ama öylesine demiştim ciddiyet yoktu böyle jashon oynuyor tank arabaya bindiriyor geziyoruz falan çok hoşuma gidiyor sürekli konuşup oynayasım geliyor bende acayip şekilde kızlardan kıskanıyorum onu görmesem bile hoşuma gitti yani konuşma biterse üzülürüm tabi şu an dershaneye gidecek 19 uz ikimizde oyuna giremeyecek benim için giriyor akşam 10 dan sabah 8 e kadar oynuyoruz durmadan sıkıntılı mı?

0|0
012

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Buna tepki gosteren arkadaslara sesleniyorum yillarca msn lerde yazarken mutlu olmadiniz mi gayet normal bisey bu. sen devam et ama kiskancliga da bole bir durumda gerek yok

1|0
    0|0
    • 2gün

Takmıyorum onları ya sorun yok ben mutluyum wp den konuşuyoruz şu an da gördüm de sıkıntı yok yani teşekkürler ^^

• 2gün

Aynen oyle kendi kalbini dinleyerek yap ne yapiosan 😉

• Allahım ya tank arabaya bindiriyor gezdiriyorda kahkaha attım böyle sevgi aşk mı olur duygusal boşluktasın galiba

0|0
    0|0
    • 2gün

Ya sorun o değil ki kıskanıyorum bir kızla konuşsa konuşmuyor zaten de mesela rakip takımdan bir kız yine mı sen dedi ona bende yine "biz" dedm güldü başkasına ilgi göstermesin

• 2gün

O oyunu kapat ablası boşver

• 2gün

Olmaz kapatmam

• Bı sorun yok bence bunda kıskançlık güzel birşey sonu mutluluk la bitsin inşallah 😉

0|0
    0|0
  • ' akşam 10 dan sabah 8 e kadar oynuyoruz' Sosyal medya hesabınız yok mu konuşmak için oyun oynayacağınıza oradan konuşun.

0|0
    0|0
    • 2gün

Wpden de konuşuyoruz ama ekip var oynuyoruz eğlencesine sadece kızlar laf atınca sınır oluyorum o da fark edip yanıma geliyo

• Git konus bence

0|0
    0|0
    • 2gün

Konuşuyoruz wp e geçtik zaten

• 2gün

Oh oh masallah masallah yeni bir ask doguyor her iki tarafada basarilar diliyorum

• 2gün

Teşekkürler

• Sıkıntılı nevet xd

0|0
    0|0
  • Etkilemis seni

0|0
    0|0
    • 2gün

Yani sesi bile yetiyor

• 2gün

Aramızda öyle birşey geçmiyor daha dün tanıştık. Öyle birşey olursa da başlamadan biter.

• 2gün

Iyi hadi hayirli olsun ozaman:)

• yahu işiniz gücünüzmü yok uğraştıkları şeylere bak boş iş bunlar

0|0
    0|0
  • Oyundan görmediğin adamdan etkilenen birisi ilginç yani. Böyle direk sadece sesine göre karar veriyorsan sen daha tanımadan etmeden kaptırıyorsan seni çok kullanırlar.

0|0
    0|0
    • 2gün

Gördüm konuşuyoruz

• 2gün

Iyi de ben kaptırmadım ki hoşlandım sadece konuşma kesilirse üzülürüm ama uğraşmam da yani alıştık artık bırakılmalara

• 2gün

Peki diyorum

• tipini gördün mu

0|0
    0|0
    • 2gün

Görmedim ama onun keyfi kaçınca benimde kaçıyor işin garip tarafı hoşlanıyorum ondan ya

• 2gün

nasıl

• 2gün

Tatlı kumral uzun boylu sevdim

• Üniversiteyi kazanamayınca bol bol oynarsın artık

0|1
    0|0
  • aaa bende oynuyorum nick verseniz beraber oynayalım

0|0
    0|0
    • 2gün

Sen ver eklerim