Kapat

Numaranızı başkasından alsa kızar mısınız?

Hoşlandığınız birisi numaranızı sizden değil de haberiniz olmadan başkasından alsa ve 1-2 sene sonra mesaj atsa kızar mısınız? Benden hoşlanan kızın numarasını 2 sene önce kuzenimden almıştım bu sene mesaj attım fakat kız o gün hiç evden çıkmadı, babaannem ve annem bayramlaşmaya diye gitmişler onlara kıza mesaj attığım gün, babaannem kızı sormuş ve annesi evde uyuyor demiş ve sürekli de benden bahsedince annesi "mehmetten de bıktık artık" demiş 😂 acaba numara annesinin miydi yoksa annesi mi gördü anlamadım. Kızı bayramın ilk günü yolda görmüştüm, arkasından seslenip ayaküstü konuşmuştuk ama beni görünce yüzünden gülümseme hiç eksik olmadı, hani soğuk filan davransa anlardım istemediğini. Bu kıza daha sonra instagramdan istek attım ve kız isteği bekletti daha sonra yanlışlıkla geri çekip dayanamadım ikinciye bir daha attım ve engel yedim 😂 kalbini kırmış olabileceğimden korkuyorum, hoşlandığım kızı üzmek istemem asla :(.
Güncellemeler:
3gün
Var mı baştan sona okuyupta mantıklı fikri olan?
3gün
Günceeeeell

0|0
3

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızarım. En sevmediğim şey. Cesareti varsa benden istesin

0|1
    0|0
  • Kimin olduğuna göre değişir ama senin hikayene göre değerlendireceksem evet, kızardım.

0|0
    0|0
    • 3gün

Açıkçası bende böyle mesaj atmak istemiyordum fakat bir büyüğümün gazına gelerek böyle bir salaklık yaptım.

• Alanı da vereni de...

0|1
    0|0
Yükleniyor...