Kocam beni aldattı. Ayrılırsam hemen yeni bir koca bulabilir miyim?

Selam bebişlerim öncellikle😒
Kalbim kırık yüreğim buruk ne olacaktık bak ne olduk😒💔
Telefonda mesajlaşmaları gördüm şok oldum tabii. İki çocuğum var onların hatrına susmayı tercih ettim fakat kocamdan da nefret ediyorum. Ayrılmamakla doğru mu yapıyorum?😒
Çocuklarımı babasız bırakmaya hakkım var mı?😒
Eğer ayrılırsam yeni bir koca bulur muyum hemen?😑

0|1
1427

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın da bir kocadan kaçarken yeni bir koca bulmaya çalışmak da nasıl bir çözümdür.

Eğer böyle koca seçerseniz başına bu gelenlerde normaldir. Öyle pat diye koca bulmak doğru bir karar mı iyi düşünün bence

1|0
    0|0
  • daha bu pazartesi boaancam senin gibi insan gorunce evlilik hakkındakı dusuncelerim degişiyor biz kolemiyiz sen bogazını doyurcak semerli eşşek aryosun tercihim bosanma cahilsin tek gezen kuzuyu kurtlar yer o aklınada kişe de gitain bence 😄😄

0|0
    0|0
  • Git çalış koca bulma bak biri aldattıysa ya adam adam değil ya da sen kadınlık yapmıyorsun, * en sağlamı gir bir işe GT annenin evine annen torun bakar sende evine ekmek getirirsin kendini bir nlet kocaya denk gelmekten kurtarırsın

0|0
    0|0
  • 20 yaşında ebvlilikk ve 2 çocuk maşallah. Aldattıysa ayrıl affedersen yine aynı haltı yer.

0|0
    0|0
  • kocanlan işini bitirmeden hemen koca arıyorsunuz kudurdunuzmu bekle gör tanı ondan sonra düşün düşün derim can

0|0
    0|0
  • Koca bulmayı bakkaldan ekmek almak mı sanıyorsun. 2 çocukla o iş zor. Bulman zaman alır. Senin yaşındakiler daha okul okuyor

0|0
    0|0
  • Valla çocukların için zor olur, velayette bile sıkıntılı süreçlere girersiniz.

0|0
    0|0
  • Koca değilde erimiş şekere konmak isteyen sinek sürüsü görürsün.

0|0
    0|0
  • Bende bosanmayi dusunuyorum bir kizim var dusunursen goruselim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    17

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...