bir insanın kısmeti bukadar kapalı olabilirmi?

Arkadaşlar ben zayıfım saçlarım irsiği olarak beyaz insan bu yüzden bana hep farklı bakıyor 😥😭

0|0
32

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Soeun yok swn farkliliklarinla guzelsin cok rahatsiz oluyorsan boyatabilirsib

0|0
    0|0
  • tam aksi beyaz saçlı erkekler çok karizmatik oluyorlar öyle düsünme😒

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesim öyle şeyler çokta önemli değil sevgili edinmek, eger azda olsa çekingenlik varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Çekingenlik azda olsa varsa cevapla kardeşim, yoksa dikkate alma yazdığımı

0|0
    0|0
  • Saçlarına bişey diyemem ırsi ne de olsa ama kas yap. Hem o saçın yüzünden ters bakanlara sen daha ters bakarsın. 😉
    Zayıflık kötü bir durum ama sağlıklı yaşam ile düzeltilebilecek bişey.

0|1
    0|0
Yükleniyor...