Unutamıyorum yeter?

Ayrıldık bitti yani. Terk etti gitti. Çok severken sevdiğine ben ve tüm çevrem inanırken gitti bu adam. Bu yaşıma kadar eski ilişkilerim de oldu ergenlik dönemlerim onsuz yaşayamam dediklerim hepsini sildim hayatıma devam ettim ama şimdi gel gör ki edemiyorum. Bunu başaramadım. Benim gibi güçlü kız başaramadı. 2.5 ay oldu. Çoktan unutmam lazımdı. Bitmiyor içimde zerre azalmadı ne acı ne sevgi. Hala adını seslensem sesim titrer. Ben ne yapacağım. Denedim her şeyi. Tatile gittim kitap okudum hobi edindim arkadaşlarımla gezdim tozdum her anımda o var. Keşke o da burda olsa diyorum. Kafamı parçalamak istiyorum. Çık aklımdan git artık diyorum istemiyorum acı çekmek artık aldığım nefes ciğerlerime gitmiyor. Bitmedi. Bitsin artık. Nasıl geçecek bu acı. Lütfen artık geçsin.

0|1
05

En İyi Erkek Görüşü

• beni de kandırdı eski sevgilim, çok iyi rol yapmış mk.

2. ci yıl dönümümüzde bugün, ilk buluştuğumuz yere gittim 10 dk durdum orada, geçmiş anıları yad ettim içimde...

0|0
    0|0
    • Geçmiyor dimi bu eziyet: (

• doğru kişileri seç diyemem çünkü herkes tiyatrocu olmuş.
      Sadece DAHA AZ DEĞER VER...

• Bundan sonra biri icin serce parmağım kalksa parmagimi kendim kırarım

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Demekki sevmemiş seven bırakmaz
    Mezar mcigimsin derdi sahiplenirdi

0|0
    0|0
    • Yediremiyorum kendime. Artık belkileri de düşünmek istemiyorum sevseydi böyle olurdu. Evet sevmemiş ki gitmiş ! Daha hala nedir bendeki bu takıntı.

• No thanks

• bu ilişki ne kadar sürdü

0|0
    0|0
  • Geçmiyor ben onu 3 yıldır çekiyorum 2.5 ay ne ki

0|0
    0|0
    • Hah aynısı bende de olacak kesin. Ben de ondan korkuyorum zaten. Normalde hemen hayatıma devam ederdim gerçekten. Ama bu sefer başaramadım. Başaramayacağım kesinnn

• Yok usta 3 yildan sonra bugün gördüm ilk defa

• Nasilll?

• ah ulan şu hayatta şöyle bir durum başıma gelmeden ölürsem çok koyar be. bir kızda benı unutamasa şöyle ah ah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...