Kapat

Sevdiğim kız senin bana hissettiklerini hissetmiyorum hissedemiyorum diyor?

Arkadaşlar aynı yerde çalıştığım kız ilk başta yıllık izne ayrılmıştı ona ozmaan hislerimi açtım
İlk yanaştı ama 5 gün geçmeden olmaz aynı iş yerinden biriyle yapamam dedi daha önce oldu pişmanım yapamam dedi arkadas olarak kalalım dedi
Ben peşini bırakmadım aradan biraz zaman geçti yine geldi ve yine biraz zaman geçti ben yine yapamıyorum dedi ben çok alıştım ona peşini bırakmadım pes etmedim sonra iş yerinde birkaç kişi öğrendi sonra yine geldi ama bu sefer bir kaç kişinin isteğiyle geldi Canım cicim sohbetlerimiz vardı sonra benim bir kızla eski mesajlarımı gördü ona kızdı olmaz yapamam ben senle dedi ben önce alkol ve uyusturu madde kullanırdım o istedi diye vazgeçtim içmiyorum artık sonra biraz zaman geçti bir yerden ben bir yerden başkaları üstüne gitti kızın yine geldi ben ona çiçek falan aldım sevindi hoşuna gitti ben ona hep yüreğindeyim diyorum oda bana aynı şeyleri söylüyor her birlikte olduğumuz da beni bırakma beni hep böylr güzel sev bana hep gül beni hep rahatsız et vb ama sonuç ve yine yapamıyorum diyip gitti seni üzmek istemiyorum falan diyor ailevi sıkıntıları var biliyorum ama hep içimde birşey var sana istediğin adımı atamıyorum diyor lütfen yardımcı olun bana hayatımda bu kadar değer vermiş bir insanı kaybetmek istemiyorum lütfen herkes cevaplasın
Yardım edin duacınız olayım
Ve ben asla pes etmem arkadaşlar
Beklemeyi seven biriyim
Bana yardım edin lütfen

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla cok uzundu okuyamadim basliga gore yorumlucam hissetmiyosa ugrasma kardesim bu bir sebeptir zatn

0|0
    0|0
    • 2gün

Okursan anlarsın başlığı dikkat çeksin diye yazdım

• 2gün

Haklısın ben hep dua ediyorum ama gerçekten ailevi sıkıntıları olduğu için yeni bir ilişkiden çıktığı için böylr kararsız olduğunu düşünüyorum ama yinede sağol cevapladığın için

• 2gün

Rica ederim

• Sana güvenemiyordur.

0|0
    0|0
    • 2gün

Ama ben onun istediği herşeyi yaptım daha bana güvenmesi için ne yapmam lazım?

• O zaman unut gitsin

0|0
    0|0
    • 2gün

Unutmak o kadar kolay değil işte aynı yerde hergün yüz yüze bakıyoruz ve beni böyle pislikten uzaklaştıran bir kızı nasıl unuta bilirim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...