Sizce boy uzunluğu 180 cm'nin altında olan normal tipli erkekler kadınlara çekici gelir mi?

Sizce boy uzunluğu 180 cm'nin altında olan normal tipli erkekler kadınlara çekici gelir mi?
  • Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
5gün
5gün
Çekici.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Kadın ortalaması 163 mü ne 170 ve üstü erkek normal

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim boy falan okadar önemli değil evlilik sevgili edinmek, eger azda olsa çekingenlik varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. çekingenliğin acısını biraz çektim sonunda yendim ama şimdi insanlar benim eski durumumdaki gibi olmasın diye yardım etmek istiyorum herkese. İnsanlarla ya da kızlarla konuşurkende pek rahat değilsen, ve ağzın pek laf yapmıyorsa veya çekingenlikte varsa çekingenliği bazı tavsiyeleri uyguyarak yendim, konuşmalarım çok gelişti o tavsiyeleri veririm. Öncelikle psikiyatri çekingenliğin hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Çekingenlik azda olsa varsa cevapla kardeşim, yoksa dikkate alma yazdığımı

0|0
    0|0
Yükleniyor...