Flörtleştiğim çocuk beni neden reddetti?

Dün gece açıldım ona dedim senden hoşlanaydrum bana arkadaş olarak mı dedi.
Hayır sevgi anlamında seviyorum hoşlanıyorum dedim. O da bunun için erken dedi (bir buçuk senelik ilişkisini bitirele 2 ay olmuş) doğru tamam dedim o da neyse olmamış gibi davranalım dedi yani bu konuşma hiç olmamış gibi. Daha geçen gece ben eve gidene kadar evin önünden geçip durdu arabayla, benden başka konuştuğun var mı diye sordu, çarşıda peşimden yürüyor, oturduğum yerin ilerisine oturuyor, konuşmaları o uzatıyor. Ben mi yanlış anladım anlamadım ki. Yazmasanız da dlur içime dökmüş oldum iyi dldu bir yandan😊

0|1
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sevmek ne kadar doğalsa sevmemek de o kadar doğal
    takma kafana

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hep biz mi reddedilcez hll spr dvm

0|0
    0|0
    • Aynen

• @beyazmelek0 alttaki gıybet bitti buaya geldin doyamadınız gıybete alın alın kolumu kıtlayın kendimi kız whatsapp grubundaki gıybetci kızlar gibi hissettim

• Ahjajaajaj evett

Kızlar Ne Diyor 1

• Ama çocuk sana baya değer veriyor baksana konuyu uzatmamış ama seninle hala konuşmaya devam etmek istiyor

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl anladın

• Bana ben senden hoşlanıyorum dediğimde arkadaş olarak dimi dedi ama

• Hayır onu demiş ama sonuçta bu ciddi bir konu ve çocuk sana soğuk da yapabilirdi ama yapmamış bu konuyu unutup eskisi gibi devam etmeyi seçmiş ve dediklerine göre seni evinin oraya getiriyor vs vs bunlar sana değer verdiği anlamına gelir :))

Yükleniyor...