KIZ ARKDAŞIM SAÇMA BİR ŞEKİLDE AYRILDI?

Kasımda askere gidecegım kız arkadasım askere gıtmeden aileler tanıssın dedı bende daha bır yıl olmadı bırlıkte olalı erken dedım ustelık benım garantı bır ısım yok gecıcı bır yerde calısıyorum aıleme dıyemem yanı bızde aılelerın tanısması en son noktada olur boyle dıyınce benden ayrıldı sence haklımı haksızmı?

0|0
101

En İyi Kız Görüşleri

• senin ciddi olmadığını düşünmüş olmalı ama bence üzülme olgun bir kadın bir işi önce tartar planlar sonra icraata geçer.. kaybetmemişsin yani

0|1
    1|0
    • Ben aslında ciddiyim fakat şartlar benım ıcın olgunlasmadı henuz atama beklıyorum ve askerlıgımı yapmadım

• Tanışmadım 2 yıllık ilişkim var ve asker bekliyorum. Beklemek isteyen her koşulda bekler bahane aramış

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim ama uzuluyorum su an

• Yeni bir olay üzülmen çok normal. Birkaç ay sonra mantığın devreye girecek ve iyiki bitirmişim diyeceksin. Pişmanlık duyup tanıştırma olayına girme daha çok pişman olursun. Hem asker psikolojisi hem aile baskısı çok zor gelir

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasına vermeye gitti bu devirde kızlara güven olmaz onun için uzak durun kız milletinden

0|1
    2|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya neresi saçma bunun kız demekki seni gerçekten seviyor ciddi düşünüyor o yüzden bir adım beklemiş ama sen böyle diyince oyaladigini düşünmüş en doğru kararı verip ayrılmış zaten sevsen gelip saçma bir sebepten ayrıldı demez istediği şeyi yapardın!

0|0
    2|0
    • Bende farklı dusunmuyorum fakat bır erkeğin cıddı bır adım atabılmesi ıcın ısını gucunu garantiye alması lazım ve askerlıgını bitirmesi lazım benım ıcın sartlar olgunlasmadan neden cıddı adım atayım

• O zaman kızı bırakacaksın sevgili falan olmayacaksin

• Sevgılı olurken herseyı bılıyordu ben ona farklı konusmadım herseyı anlattım fakat annesının etkısı altında kaldı sanırım

• Haksız bence ve siz daha tanışalı birlikteliğiniz bir yıl bile olmamış böyle şeyler için çok erken

0|1
    0|0
  • Onu bırakacağını düşünmüş olabilir

0|1
    0|0
    • ee kendı bıraktı askerde benmı onu bırakacaktım

• O hissiyatı vermiş olabilirsin genelde öyle oluyor çünkü erkek askere gidip gelince fikirleri herşeyleri değişiyor ondan böyle bişey yapmış olabilir ama ayrılması gerekmezdi demekki sevmiyormuş

• Niyetinin ciddi olmadığını düşünmüş bence uygun bir dille kendini ona ifade etmelisin

0|0
    0|0
    • Alakasi yok. Kadın dediğin MENFAATÇİ olur.

Çıkarına uymamış belli ki 🤣

• İşte istisna durumlarla karşılaşacaksın. O zaman durum şöyle açıklanır :

"SİİKEN SEVİLİR"

Eğer sevseydi emin ol umrunda olmazdı. İstisna durumlar da böyle yaşanır

• Demek ki herkes ayni değilmiş !

• Tanış işte nolcaktı

0|1
    0|0
  • Kullanıp atacağını düşünmüş olabilir😕

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...