Onun hangi hobisi ilişkiniz için bir artı (+) anlamını taşır?

Kadın erkek ilişkilerinde ilk tanışmadan evliliğe kadar uzanan süreç içinde pek çok etken vardır. Bu etkenler hem ilişkinin seyrini belirler hem de kişilere farklılık kazandırarak duygu ve düşüncelerin gelişimini tetikler. Tabii, bu da mutluluk sağlıyor nihayetinde. İşte bu mutluluğa değer katan ve çiftler arasındaki frekansın tutmasını sağlayan şeylerden biri de hobi!
Onun hangi hobisi ilişkiniz için bir artı (+) anlamını taşır?
Literatürde hobi; kişinin işi dışında yaptığı, ortaya çıkardığı ve uygulanabilir bir eylem olarak tanımlanmakta. Biri birini tanımaya çalışırken ya da bir iş başvurusunda "hobilerin nelerdir" sorusunu fazlasıyla görüp duyarız. Çoğunluk kitap okumak, sinemaya gitmek, müzik dinlemek dese de bunlar hobi olarak sayılmaz aslında.
Peki, yeni birisi ile tanışıp sevgili olduğunuzda ya da ondan hoşlandığınızda sahip olduğu hangi hobi sizin için önemli bir anlam taşımaktadır?
#BirHobinizOlsun

0|0
105

En İyi Kız Görüşleri

• Tek başına gezmeyi sevmeli
    Altını çizmek istediğim bişey var gözü dışarda olmadan dıurmadan arkadaşlarıyla gezmeyi seveni kastetmiyorum :/
    Benle gezsin benden önce tek benden sonra benle

1|1
    0|0
  • basketbol sevmesi
    marvel/dc filmleri izlemesi
    vs.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ortak olan tüm hobiler. ya da ilgimi çeken tüm hobileri... Ekstradan yeni kültürlü 1 kaç hobisi varsada olur. Maksat değişiklik olması.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• tiyatro ve sosyal yardım projelerine katılmak

0|1
    1|0
  • Kamp yapmayi sevmesi...

0|1
    0|0
  • Yürüyüşü koşuyu denizi yüzmeyi sevsin yeter ya

0|1