Sizin için ideal kadın ya da erkek nasıl olmalı?

Sizin için ideal kadın ya da erkek nasıl olmalı?

0|0
3336

En İyi Erkek Görüşleri

• 1- bakımlı olacak kollarını bacaklarını alacak pürüzsüz yumoş gibi bir teni olacak
    2- fiziği güzel olacak ne çok zayıf ne çok kilolu
    3- kesinlikle uzun saçlı olacak
    4- Hem eğlenceli olacak hem de ciddiyetini koruyacak
    5- Yalan konuşmayacak güven verecek ve dürüst olacak her şeyini bana anlatacağını iyi bilecek yani demek istediğim benden çekinmeyecek
    6-Yatakta bana karşı baya istekli arzulu ateşli olacak fantezileri olacak yeri geldiğinde beni yönetecek (yatak lafın gelişi her yerde olsun benim olsun)
    Tripsiz, egosuz olacak
    7-Sigara kullanmayacak, alkolde kullanmasa iyi olur
    8-Yemek yapmasını bilecek hatta birlikte yapacağız ve temiz olacak
    9- Zıt görüşlerimiz pek olmayacak hobilerimiz aynı olacak gezmeyi sevecek
    10-Eğitimi yerinde maaşı olan parası olan biri olacak
    11-Kesinlikle giyinmesini bilecek yeri geldiğinde beni çıldırtacak
    bakımlı olacak temiz olacak ve aileme saygı gösterecek

0|0
    1|0
  • Hayattan ne istediğini bilen. Yani öyle boş yaşamayan, bir amacı olan bir kadın olmalı. Zeki olacak, öyle boş boş bakmayacak bana sohbet ederken. Bakışından, sözlerinden asaleti dökülüyor olması lazım. Kadınsılığını bana hissettirebilmeli duruşuyla , öyle açık saçık giyinerek değil. Gücünü elbetteki kaybedecek bir gün, işte o gün ben yanında olacağım onu eskisinden de daha yukarıya taşımaya. Ben güçsüz düştüğümde de o beni yükseltecek, öyle güçlü haysiyetli bir kadın. Çocuklarımızı ikimizin birer parçası haline yoğurmalı Allah korkusuyla. Bana saygısını eksiltmeden ve benim ne istediğimi bilerek hareket etmeli, giyinmeli, konuşmalı diğer insanlarla. Çünkü onu dışarda ben, beni de dışarda o temsil eder.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Gerçekten seçebilseydim hani. Ben eli yüzü düzgün, koyu yeşil ya da lacivert gözlü, siyah da olabilir belki koyu mavi. ( erkeklere bu göz renkleri acayip gidiyor ), 1.82 den uzun , çok efendi , yemek yapmasını bilen , basketbolla ilgilenen, iyi gelirli bir erkek isterdim. Benim ideal kavramım bu. Sayınca çok fazla gibi geliyor ama aklınızda canlandırın. Fazla olmadığını göreceksiniz

0|0
    0|0
  • Eski Sevgilim :)
    Tip olarak Kerem Bürsin gibi
    Karakter olarak Jason Statham gibi
    Hollandalı da olabilir :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Oturup Kalkmasını Bilmeli
    Aile Terbiyesi Almış Olmalı
    Tutumlu Olmalı
    Para Delisi Olmamalı
    Güvenilir Olmalı
    Sadık Olmalı
    Dürüst Olmalı
    Gözü Dışarda Olmamalı
    Yapmacık Olmamalı
    İçi Dışı Bir Olmalı
    Yerinde Konuşmalı
    Ev Becerisi Olmalı (Yemek, Ütü, Çamaşır, Bulaşık)
    18 -26 yaş arası evlenilcek bayan aranıyor 😀😀😀

2|0
    0|0
  • Bakımlı, temiz, tertipli, kültürlü, kişilikli ve candan samimi olmalı..

0|2
    0|0
  • Boyu 168 üstü
    Balık etli
    Sarışın
    Meme büyük
    Kılsız bıyıksız sakalsız tüysüz
    Bakımlı
    seks delisi
    Hamarat
    Beni çok seven
    Çok konuşmayan
    Üzerinde hafif çikolata soslu biri işte 😋🤪😂😂

1|0
    0|0
  • Benim için ideal kadın güven dolu olmalı ve insanların ne diyeceğini umursamadan yaşamalı, kendine göre yaşamalı ve başkası bir şey yapınca bende yapmalıyım diye değil içinden geldiği gibi yaşamalı dışı görüşe değil içindeki iyi insana bakan biri benim idealim

0|0
    0|0
  • modernizmi yozlasmis dusuncelerle bagdastirmamali. hareketlerini mantik suzgecinden gecirmeli zira ucuk kacik insanlardan hoslanmam. eglenceli olurlarmis falan filan kendilerinin olsun.

0|0
    0|0
  • Öncelikle saygisi sevgisi ve güvenilir olmasi önemli, erkeyini her konuda mutlu etmesi lazim , benim icin ideal kadin böyle olmali, erkek de öküz deyil ya ayni sekil karsilik verecektir

0|0
    0|0
  • Nefes alacak.
    Aldığı nefesi verecek.
    Hayvan sevecek.
    Efendi olacak.
    Sessiz olcak. (benim yanımda çenesi düşebilir)
    Temiz bir insan olacak.

1|0
    0|0
  • Benim gibi olmalı babacan erkek şiir seven türkü dinleyen soyleyen sanatdan anlayan yari miço kıro yarı romantik sevecan vs ne istediğini bilen kadınına önderlik yapan huzur ve güven veren yani ben 😂

0|0
    0|0
  • Tesettür
    Dininde imaninda
    Efendi
    Agir başlı
    Edepli hayali
    Dini ilmi olan
    Sadik
    Duygusal
    Bir kiz :) cok mu sey istedim

1|1
    0|0
  • Akıllı olması yeterli. Akıllı olan kadında hepsi vardır zaten

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    24

Kızlar Ne Diyor 31

• İdeal adamm koruyan güven veren evde çocuk dışarda ağır bir adam bakışlarıyla herşeyi anlatabilen bir adamm
    İdeal kadınsa evde şirin çocuk dışarda hanım ağır saygılı huzur veren olmalı 🙄 daha eskiklerde var tabi

0|0
    0|0
  • Sadık dürüst nerede nasil davranacagini bilen herkesin saygi duyduğu cesur guvenip sığınabilecegim biri olmali

0|2
    0|0
  • İdeal kadın ya da erkek yoktur biz idealleştiririz onu senin gözünde ideal olan başkasının gözünde olmayabilir

0|0
    0|0
  • Güvenebileceğim ve sığınabileceğim bir ADAM benim icin ideal bir erkek

0|1
    0|0
  • Kendini geliştirmiş, iletisimi duzgun, özgüvenli , anlayışlı ve sadık olmalı bir erkek

0|1
    0|0
  • Allahtan korkacak kendini bilecek sadik olacak saygi gosterecek

0|1
    0|0
  • Sozlerle tarif edilemez benim icin. Herseydn bir parca

0|0
    0|0
  • Şerefsiz olmasın yeter

0|1
    0|0
  • En ideali, istediği gibi olabilendir.