Allah belami versin troll degil😢?

Allah belamı versin anlatacaklarım troll degil lütfen yardim edin. Erkek arkadasim biraz degisik biri esasen iyi bir insan kimseye kötülük düsünmez bana iyi davranir hic kalbimi kirmaz. Son 2 yildir depresyonda ama kendi ic meselesi yani ilk önce deist oldu sonra ateist kendi icimde sanci cekiyorum diyor. cok okuyan arastiran biri. Karakteri cok degisti. Bana karsi hala cok iyi ama o kötü olunca ben de etkileniyorum. Son zamanlarda uyuyamiyor doktora gitti ilac kullanıyor terapilere de gidiyor. Gecen gün bana gece mesaj atmis yardim et gitmemiz gereken biryer var diye neresi dedim sehirdisinda hemen gidelim dedi artik mantik disi seyler soylemeye basladi doktora da gidiyor ama ben nasil davranicam. artik cok mutsuzum onu terk edersem hersey daha kötü olacak. gözumun önunde parcalanmasina dayanamiyorum ben de 1 haftadir uyuyamiyorum dengem bozuldu. ne yapmaliyim?

0|1
210

En İyi Erkek Görüşleri

• geçmiş olsun. dua et bol bol yanında ol yani aklıma başka bişey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Ayrılman gerektiğini biliyorsun ama muhtemelen zor günde bırakan kişi olmak istemiyorsundur.

Durumunu onunla konuşmalısın. Önceliklerini kendisinin belirlemesini ve sana da kendisinin söylemesini istemelisin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklındaki soruları çözmeye yardım et

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Zor durum destek alsin hocasiyla sizde konusup detaylari anlatin ilac dozu artabilir ya da ilac degise bilir

0|0
    0|0
  • İyileşmesi lazım

0|0
    0|0
  • Uzak dur ayin'e kurban gitme

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun xd