Sizi ısrarla fake hesaplardan deneyen sevgilinize karşı ne tepki verirsiniz?

Sizi ısrarla fake hesaplardan deneyen sevgilinize karşı ne tepki verirsiniz? Bu durum karşısında sinirlenir misiniz? En sonunda sanki o olduğunu anlamamış gibi davranıp amacına ulaştırır mısınız?
Sizi ısrarla fake hesaplardan deneyen sevgilinize karşı ne tepki verirsiniz?

2|1
7125

En İyi Kız Görüşleri

• sinirlenmek mi? köpürürüm! sakinleştiremez beni katiyen deliririm bağırır çağırır belki de neler yaparım daha

ama öyle olmaz başta ben anlarım zaten fakein o olduğunu anladığım anda başlarım cilveli cilveli konuşmaya inadına ama kudurturum

0|2
    0|0
  • Hic basima gelmedi. Güvensizlikten veya ilgisizlikten olur bu. Ama gelseydi önce kendimi sorgulardim, sonra onu pismane derdim pisman olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• onu çıldırtırım. hepsini kabul eder ve hepsinin kendisi olduğundan emin olana kadar oynarım. sonra ben de bana yazdığı fake hesaplara onu kötü bir şekilde anlatırım. dişe diş. göze göz.

0|1
    0|0
  • Benimle çıkan biri gururludur bir kez engel yerse zaten daha da uzatmaz bu aksiyonlara girişmez

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 69

• Bir bir kereye birşey demem de fazlası sıkıntı.

0|1
    0|0
  • Ben ilk önce hiç anlamamış ayağına yatıp onun ifşalarını toplardım. Daha sonra yüzüne vururdum ya da sosyal medyada rezil ederdim. Sonuçta aptal değiliz böyle çocukça şeylere lüzum yok 😈👊✌💪

0|1
    0|0
  • Daha gecen gun denedim yeni yeni taniyoduk birbirimizi acaba cevap verecekmiki diye merak ettim onceki konustugum kiside guvenimi kaybettim cunkuu karsi tarafaa hicbir hesabi olmadigi haldee ins. Face vb. hicbisey kullanmadigi halde bende kullanmiyordum o kullanmadigi icin kapatmistim genedee aldatmistii anladimki hesapla olan bisey degil aldatmak ama insanin icindede hep bir suphe kaliyor guven duygusu kalmayinca

0|1
    0|0
  • Eğer amacina ulaşmasına izin verirsen bir daha sana asla güvenmez. Bari o sahte hesaplara hic pas verme de azıcık kendini iyi hissetsin. Konuşuyorsan da sadece sevgilim var mutluyum de bir daha yapmaz

0|1
    0|0
  • Duruma bagli... ya ben yeterince guven duygusu verememisimdir ya da deneyimleri onu guvensiz biri yapmistir... anlayisla yaklasmak lazim... ben guvenilmez bir adam miyim triplerine girmemek laizm

0|1
    0|0
  • Bana güvenmiyorsa benle olmasının da bir sebebi olmaz zaten, sonuçta bir ömür onunla geçecekse bu güvensizlik hep olur ama kendimi de sorgularım.

0|1
    0|0
  • Bir tepki vermem, tuzağına düşmediğimi söylerim "fake" hesapla yazışırken

0|2
    0|0
  • Uğrasamam onunla

0|2
    0|0
  • Beni deneyemez farketmem bile, fenomen olduğum için

0|2
    0|0
  • O kişinin sevgilim olduğundan eminsem yani fake hesabın sahibinin o olduğundan eminsem ayrılırım bana güvenmeyen bir insanla işim olmaz

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    59

Erkekler Ne Diyor 23

• Valla gardaş sahte hesap açıp ne yapıyor gibi ergen işlerine kalkışmadım gerekte duymuyorum İnstagram dada ekli olan insanların %80ni tanıyorum tanımadıklarımı kabul etmiyorum kafam rahat

0|1
    0|0
  • Normal hesabını engellerim itiraz ederse "FAKE HESAPTAN KONUŞUYORUZ İŞTE GÜZEL GÜZEL, NORMAL HESABA GEREK YOK" Diyerek Lafı Çaktım mı Daha da Öyle bir şey yapacağını sanmam.

0|1
    0|0
  • Onlarada yavsiyom bana farketmez ayse fatma hayriye

0|1
    0|0
  • Ona öyle bir k@f@ @₺a®ım ki cennette tekerli sandalyesi olan ilk ölü olur
    Şaka bir yana kızarım ne ayaksın diye

0|1
    1|0
  • Bunu sürekli denemek karşı tarafa hakarettir ve saygısızlıktır.

0|2
    0|0
  • Yolu veririm. Benim sevgimi sınayacak insanın kalbimde yeri yok.

0|2
    0|0
  • Konuşur görüşürüm böyle seyler yapmanın yanlış olduğunu anlatır birdaha yazmaması gerektiğini söylerim

0|1
    0|0
  • Beni deneyen, guvenmeyen bir insanla gelecegim olamaz. Ayrilirim.

0|1
    1|0
  • Güvensizlik varsa o ilişki yürümez. Önce bunu konuşurum, olmazsa bir süreliğine ara veririm.

0|1
    0|1
  • Yol veririm gitsin. Güvenmeyen kendi yapıyordur demektir

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13
Yükleniyor...