Erkekler hangi yaşta tam olgunluğa ulaşır?

eskiden hep benden büyük olsun yaşı derdim ve 12 yaş farkı olan biri ile nişanlılık dönemi bitirdm şöyle ki trip atması , ben son görülmemi kapattığım için sırf bana inat onunda kapatması, yani kısaca aynı ergen gibiydi. Tüm erkekler mi böyle veya erkek tam anlamı ile ne zaman olgunlaşır
Güncellemeler:
arkadaşlar bu sadece yaşadığımız bir olaydan alıntı idi mesela bu şahıs ben onun resmini güzel çekmedim diye 4 gün trip atar konuşmaz ben ne oldu diye sorunca bir de soruyor musun hatanı anla ne zaman değişeceksin diye söylemde bulunur. veya onun aksine bir şey beyan ettiğim zaman yine küser ve hatalı ben olurum ne demek onun aksi bir şey beyan edemem o hatasızdır bu şekilde
Bunun üzerine benim aklımda deli sorular neden bir erkek bu şekilde olur , yetiştirilme tarzı mı toplum mu olgunluk mu kıskançlık mı bunun adı nedir?

0|2
1552

En İyi Erkek Görüşleri

• Herkes farklidir 20 yasinda birisine bakarsiniz sanki 30 unda gibidir diksiyon hal hareket uyum cercevesi, bu birazda kendini yetistirmeyle alakali ne kadar seviyorsun kendini ya da hangi yastaysan o yasta kaliyorsun

1|0
    0|0
    • trip olayına ne diyorsun

• Haklisiniz o konuda da sirf bu yuzden, olmasi bosuna yani tuaf ustelemek filan akisina birakmak gerekir bazen sizde kalintilari var sanirim hala daha

• yani tabi insan üzülüyor ilerisine bakarak vazgeçtim pekala devam ederdim ama evlenince dha kötü olur aynı evde çekilmez diye kalıntısı yok mutlu olsun

• Farklı alanlarda olgunlaşır bence iki tarafta. Senin takıldığın kişi belki sevgili olayı dışındaki şeylerde olgunlaşmış olabilir, ama belli ki sevgili işinde pekte ileriye gidememiş.
    Genelde başına kötü şeyler gelen ya da yalnız kişiler erken olgunlaşıyor. Etrafında en ufak şeye bile gülen birisi var ise onun olgunlaşma ihtimali yüksek. Muhtemelen yalnızlığını ve mutsuzluğunu gizlemeye çalıştığı için gülüyordur. (tecrübe ile denendi).

2|0
    0|0
    • ilginç bir yaklaşım ama sevdim

• evet farkındaydım bana fazlaca değer verdiğini ama işte iletişim çok önemli konuşularak atlatılan şeyler vardır küsme surat asma trip atma bunlar insanı çok yoruyor , onun karşısına iyi insanlar çıksın mutlu olsun ben ondan yana şöyle ya da böyle diyemem denedik olmadı sadece analiz ediyorum şu an neden bu ruh halinde diye

• Doğru diyorsun. geçmişte genelde kötü fotoları olduğu için rahatsızlık duyuyor olabilir belki. Küçük şeyler insanların içinde aşırı derecede büyüyebiliyor bazen. Hastalık derecesine gelmiş olabilir.

En İyi Kız Görüşleri

• İnsanı yaşanmışlıklar olgunlaştırır. Yaşadıklarından ders alan erken olgunlaşır bu da yaşa değil zeka ve mantığa bağlı bence

0|0
    0|0
  • Yaş ile olgunluğun bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Tecrübe sahibi, yaşadıklarından ders çıkaran, sorumluluklarının farkında olan her insan olgundur. Bu kişi 15 yaşında da olabilir 45 yaşında da.

1|1
    0|0
    • harika bir yorum

• haklısın canım mevla neyler neylerse güzel eyler senin gibi mantıklı yorum yapan biri ile karşılaşmak beni çok mutlu etti

• Çok teşekkür ederim ben de çok mutlu oldum🍀🍀

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• Hayır küçük olayları büyütmek doğru değil ama yaşla alakalı değildir bu karakter yapısıyla alakalı biraz daha herkesin farklıdır olgunlaşma yaşı

1|0
    0|0
  • Bu kişilik meselesi sen kapattın diye kapatmak yanlış. sonucta kapatmak zorunda isen kapatırsın daha olgunlaşmamış

1|0
    0|0
  • Erkekleri bilmemde kadınlar hiçbir yaş döneminde belirli bir olgunluk seviyesine erişemezler.

1|0
    0|0
  • İliskide kasmiycaksin ergen. gibi davranmayacaksin iki tarafta birbirini rahat birakick o zaman sorun cikmaz iste

1|0
    0|0
    • sosyal alanlar olmalı değil mi

• Kesinlikle monoton hayat ne. iliski birakir isterse birbirlerini olumune sevsinler sosyal hayat olmazsa oda biter kesinlikle

• Dedem 80 yaşına bastı hala çocuk gibi çok umutlanma derim

1|0
    0|0
  • Olgunlasmanin ne yaşı vardır ne bir dönemi senin yaşadığın örnek baya üç bı örnek olmuş çünkü o yaşa kadar çoğu erkek daha olgundur

1|0
    0|0
    • haklsın bende analiz etmeye çalışıyorum

• 2 yıl nasıl sence

• Süreci nasıl değerlendirdiği ne baglu

• Bu dediğiniz ne zaman oldu kaç yaşında birinin tepkisi bu

1|0
    0|0
    • 38 yaşında bir erkek sadece bir örnek yukarıdaki mesela en küçük olayda trip atip 3 4 gün konuşmaması

• Saçma buldum. her erkek öyle değil. Aynı yaşta farklı biri çok daha olgundur

• Kötü bir tecrübe olmuş. Şanssızlık adına üzüldüm. Hevesi n kırılmış bakış açın değişmiş 😔

• Ergenlikten sonra fikirler ve davranışlar kolay kolay değişmez. Ergen birisi olarak yazıyorum last seen zerre umrumda değil mesela.

1|0
    0|0
  • 25 yaşından sonra erkeklerin hayata bakış acışı değişir tamamen ve olgunlaşma dönemlerinin başlangıcı olur benim gözlemlediğim kadarıyla böyle. Erkek trip atmaz bunuda belirtim 😊

0|0
    0|0
  • Hayat şımaracak kimsen olmadığında seni kocaman bir adama çevirir. Yaşla alakasız.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    40

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...