Evlenince eşiniz dolayısıyla başka bir şehirde oturur musunuz?

Benim 3 senedir görüştüğüm var
Ben İstanbul'da o Ankara'da oturuyor. Normalde kız gelir erkeğin şehrine. Dedim ben İstanbul'u da ailemi de bırakamam burada oturmayı düşünüyoruz.
Ama ikimizin beğendiği bir şehirde olabilir. Şimdilik İstanbul diyoruz bakalım☺️

0|0
5515

En İyi Erkek Görüşleri

• Kiz İstanbul birakilmaz iyi yapmissin Ankara bildigin köy

0|0
    0|0
    • Hahaha anlayan biri çıktı sonunda sağ ol😅
      Yalnız sadece Ankara degil Anadolu'nun her yeri köy resmen istanbuldan çıkınca etrafımda dağlar filan. Basıyor bana

• Katılıyorum. Ben cok şehir gezdim. İzmiri cok överler Türkiye'nin en büyük köyü İzmir bence
      Alt yapı üst yapı her şey rezalet. Ne idüğü belirsiz bir ton insan
      Sokaklarda can yelegi satıyorlar artık kaçak insanlar için düşün. İzmire kaç kez gittim başıma gelmeyen kalmadı. Hırsızlık gasp taciz... tuhaf bir yer

• Izmire bir kere deplasman maci icin gittim ama faxla gezemedim sevdigim bir yer ams anlatilsnlardan sonra nasil bir yer merak ettim seninde basina ne kadar kotu olaylar gelmis oyle gecmis olsun vallah

• İstanbul pahalı ama. Sorunlu memleket. Deprem riski de var, ulaşım da sorun.. Sırf ailemin dibinde olayım diye adamı işinden gücünden etme.

0|0
    1|0
    • İşi her yerde kabul görüyor zaten Büyükşehir olduktan sonra sorun yok.

• Görmek ayrı yaşıyor olmak ayrı 😊
      Biz 4 göbek istanbulluyuz

• Maşallah.. Ben çok iyi maaş alsam +7 falan. İşim evim yakın olsa. Muhitim güzel olsa anca yani..

En İyi Kız Görüşleri

• Ailemin yanini birakmam bulacagim insan kendi sehrimden olmak zorunda bu hayata birkez geliyoruz sevdigin insanlardan ayri durma fikri beni kahreder

0|0
    0|0
    • Aynen canım ya yaşı küçükler anlamıyor
      Ben üniyi ailemden 12 saat uzakta okudum. Zaten arkadaş ortamım da pek yoktu dert üstüne dert ekledim hiçbir şeyden zevk alamadım
      3 günlük dünya için değişecek kimseyi ailemi. Allah tercih yapmak zorunda bırakmasın inşallah. Kendimize uygun olan en hayırlı insanı buldursun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• şu an zaten beraber aynı evde kız arkadaş la yaşarız biz.

0|0
    1|0
  • İstanbul'da yaşıyorum doğma büyüme hiç sevmiyorum hayirlisi İstanbul'da yaşamak istemiyorum fakat ne olur bilemem benimde ailem var sonuçta..

0|0
    0|0
  • İstanbul hariç her yere gidebilrim yurt dışı dahil :P
    başımı alıp gidesim var zaten o sebeple

0|0
    0|0
  • işime müsaitse bana yaşadığım yer fark etmez karı köycülük yapmam yani

0|0
    0|0
  • Soruyla detay farkli sanirim sevgilimse oturmam Karim sa otururum

0|0
    0|0
    • Sevgiliyle degil eş ile kastettim zaten
      Tr o kadar genişlemedi henüz 🙄

• Ankaramı bırakmam

0|0
    1|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • OtururUm oturdum da no proplem

0|0
    0|0
  • Değiştirdik gene olmadı kendi yaşadığın yer bence

0|0
    0|0
  • Hayirli isler

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    3

Kızlar Ne Diyor 53

• Ailemi istediğim zaman gidip görebileceğim uzaklıkta yaşarım en fazla. Onlar da yaşlanacak Allah ömür verirse hasta olsalar bir şey olsa uzaktan gelip bakamam aklım kalır en iyisi aileye yakın olmak

0|0
    0|0
  • Kızı erkeği fark etmez de burada kurulu düzenim olduğunda karşıma çıkarsa sıkıntı 😃 Çıkacaksa daha erken çıksın veya şehrime gelsin 😃

0|0
    0|0
  • Sen sakın onun şehrine gitme seviyosa o gelsin. Ben b*k yedim de çıktım geldim şimdi pişmanım.

0|0
    0|0
  • Oturanlarin cogu pisman oluyo ailesinden ayri kaldigi icin gorunure bakilirsa sende ailene benim gibi baglisin gitme gelirse o gelsin

0|0
    0|0
    • Öyle olacak zaten Ankara'yı zerre kadar sevmiyorum.

• O kadar çoook yer değiştirdim ki inan hiç bir onemi yok nerde yaşadığımin

0|0
    0|0
  • ben özellikle başka şehirden birisiyle evlenmek isterim :)

0|0
    0|0
  • Evet olur ama ailemi her hafta görmeye giderim nerde olursa

0|0
    0|0
  • Normalde gidilmeli ama ben gitmiyorum bir yere. Beni isteyen benim olduğum yere gelmeli...

0|0
    0|0
  • Otururum.

0|0
    0|0
  • Evet en iyi şehir

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    43
Yükleniyor...