Tipim yüzünden reddedildim. Aşk ilişkisinde önceliğiniz tip midir?

Olm ilk defa birine açılıyım dedim kız bana dediki aynaya baktın mı sen hiç öylece dönüp kaldım la bugün 2 paket sigara bitirdim kızlar neden bu kadar acımasız?

0|2
3829

En İyi Kız Görüşleri

• Şuana kadar kimseyi reddetmedim çünkü muhatap olmadım. Teklif derecesine gelmişse yüz vermiş demek ki, aynaya baktın mı ne demek orospuya bak sen. Çirkindir o kız kmseden güzel söz duymadğı için bikere duyunca götü kalkmıştır çok sinirlendim instasını ver haddini bildireyim kaltağın

1|2
    0|0
    • İyi de onun vakası benim gibiler yüzünden. Değil onun vakası karaktersiz birini seçip bu olayın karşısında cevap vermeden gitmesi he belkde böyle bir şey beklemediği için şok olmuştur bilmiyorum ama benimde eşim bradbitt değil yani ben hoslanmadım elektrik almadım. ya da bir hareketi tavrı hoş gelmemiştir. Totonun kalkık olmasından. Degil

• Çok ciddiye aldın beni ben mizah yaptın sense izzah hakkını helal et baya okunaklı ve dokunaklı yazmışsın 👏😀😄

• Yani doğanın kanunu ne denir ki dimi seven hiç bir zaman sevilmiyor öyle ya da böyle

0|1
    0|0
    • öyle mlsf içim acıyor en azından bunu demeseydi

• üzülme kendisi eminim çok daha çirkindir

En İyi Erkek Görüşleri

• Knk bende öyle olduğunu düşünüyordum ama şimdi unsuru ile dalga geçmiş oluccam gerçi bende çok fit değilim ama bildiğin şişman gözlüklü biraz şeytani davranışları olan bir arkadaşım var aslında bildiğin yabancı lise filmlerinde inek rolünü oynaya nçocuk resmen ama bir sevgilisi var yani nasıl oldu anlamıyorum kız sarışın mavi gözlü acayip güzel bir kız yani nasıl oluyor anlamıyorum ama tip ile alakası yok diyemem ama yakışıklı olman biraz karşında ki kişi ile iletişime geçmeni kolaylaştırıyor yoksa bir vakit geçtikten sonra çok yakın iyi anlaşırsanız neden olmasın ha tabi o ara kanka moduna da girer o yüzden tip ile alakası var ama tip bence ilk aradıkları şey değil

0|0
    0|0
  • Hayır ahlak
    Neyse bak yasadığım bir olay geldi :
    Biz dersteriz kızlar tenefüsün bitiminde karsımda oturan keremcan tipli yakısıklı erkeğe çıkma teklifi ediyor hocada derste ben bere takmış tipsiz tipsiz dinliyorum sonra su kıza haddini bildirim istedim.
    Benimle çıkarmısın dedim kız bana baktı ve tipinden utan iyyy tipsiz dedi bir daha sordum red etti. Bende sinirlendim beremi çıkarttım saçlarımı arkaya atıp düzelttim ve benimle çıkarmıydınız dedim. Kızda yeter hayır da deyip dönünce bereli halimi aradı dona kaldı ve utanıp kosarak sınıfımızdan çıktı. Ohh be kurtuldum dersi dinlicem derken kız bir kağıtta notu elime tutusturup gitti. Hocamdan utanarak baktım kağıda beni ara deyip tel no yazmıs. Hocam azarladı ama bende benim yanar dönerli kızlarla isim olmaz deyip kağıdı un ufak edip çöpe attım. KAZANAN ERKEKLER saka bir yandan en azından rahat bir sekilde dersi dinledik ama sınıfımdaki tüm erkekler bana kin tuttu.

0|0
    2|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Yani kabul edin her iki tarafta ilk önce görünüşten dolayı birbirine karşı bir hoşlantı duyuyor. Daha sonrası ise kişiyi tanıyıp karakterine , huylarına , davranışlarına göre bu hoşlantı sevgiye dönüşüyor. Ama baş etken her zaman görünümdür. Bu bir gerçek.😐 bu arada kızın üslubu baya kaba olmuş. Patavatsız desek yeridir. 😉😑😕☺

0|0
    0|0
  • Onun öyle demese kabalik böyle tiplere asil sizin teklif etmeniz kabahat bir yerleri kalkiyo sonra böyle cevap veriyolar sorun icin evet tip önemli ama huyuda önemli hersey bir butun sadece tipini begedigim biri kalbimi calamaz huyu bespara etmezse hicbir anlami yok

1|0
    0|0
  • Bana biri acilsaydi senin gibi onunla usulunce konusur reddederdim. bir kere oldu bu bana ve guzelce reddettim oglan uzulmedi ve saygi duydu. Insan kazanmak onemli. Ben shsen tipr bakarim ama bazen en tipsiz insani brgenirim. Bana hos gelmeli.

0|0
    0|0
  • Bence önemli ve iç güzellik diyen herkes yalan söylüyor çünkü dışını beğenmediğimiz birinin içini merak etmeyiz ama bazen insanlar tanıdıkça sever hareketlerinle etkilersin karakterini gösterirsin ve kararkterinle etkilersin...

0|1
    0|0
  • İlk olarak genelleme yapma
    Ve o omun kabalığı ne olursa olsun öyle demeye hakkı yok ve bence dış gğzellik o kadsr önemli değil çünkü, her an herşey olabilir. 😕

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim tip çok önemli mesala sen çirkin bir kadınla olmak istemezsin herhalde ama kız böyle yapmamalıydı daha kibar daha iyi bir şekilde reddetmeliydi

0|0
    0|0
  • Demekki neymiş önce kendini sonra karşındakini sevecekmişsin

0|0
    0|0
  • Üzülecek kafaya takılacak bir durum yok. Öyle hadsizleri kaale alma ama keşke yapıştırsaydın suratinin ortasina bir tane.

0|0
    0|0
  • Takma onu eminim iyisindir o kendini çok yükseklerde görüyordur 2 paket sigara bile etmez bence o kelimerinden sonra.

0|0
    0|0
  • O önce bir insanı kırmadan nasıl hayır demesi gerektiğini bilmeli terbiyesizlik etmiş takma hiç.. Ayrıca hersey tip değildir

0|0
    0|0
  • böyle kızdan bir cacık olmaz boşver bırak kezo kezo takılsın

0|0
    0|0
  • Açıkça söylemiş red etme şekli kaba biraz orada haksız.

0|0
    0|0
  • bakmadim ben görmeden sevdim dokunmadan düsledim. cok sevdim cok..

0|0
    0|0
  • Olgunluk sahibi olmayan yanlış kızı sevmişsin demek ki. Hayatında ki doğru kadını bulman dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Kokuşmuş içinden daha güzel benim dışım, deseydin..

0|0
    0|0
  • Bence kalp en önemlisi insanın dış güzelliği değil de iç güzelliği önemli

0|0
    0|0
  • Ilahi adalet diye bisey var herşey küçük bir kazaya bakar sen rahat ol

0|0
    0|0
  • Böyle kızlara nasıl aşık oluyorsunuz anlamıyorum

1|1
    0|0
  • Amann boşver takma tek o kız mı var önce o tipine baksın.

0|0
    0|0
  • Beğenmemiş olabilir ama kabalık etmiş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 27

• La hala kıza haklı diyorlar dış görünüşe önem verdiğiniz tamam da adamı nasıl reddetmiş okumadınız mi? Aynaya bakmadın mi hiç nedir lan. İnsan kırmadan etmeden reddeder.

2|0
    0|0
  • Valla birader ayıptır söylemesi 250 gram için kendini üzdügüne değmez zaten o kız seni dış görünüşünle yargılamış bu kızla çıkıp ne yapan bu dünyada çok kız var bulursun bir tane ama sen bundan bir ders çıkart kendine sana yapılanı başkasına yapma tipini s. k. m böyle işin boşver üzme kendini senin bir kaderin var ve o kaderde biri çıkacak karşına

0|0
    0|0
  • Eğer bir kız böyle reddedince üzüldüğunü belli edersen, bu seni özgüvensiz yapar.
    O üste çıkıyorsa, indirmesini bilecen. "Sen kaybedersin" gibi bir cevap verip uzaklaşsan, bir daha da kızı umursamıyormuş gibi davransan, bu senin için daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Sadece tiple kız tavlanmaz. Tip sadece avantajdır. O avantaja sahip değilsen kıza direkt açılmaman gerekirdi. Onunla daha çok vakit geçirip diğer özelliklerinle etkilemeliydin önce. Bir çok güzel kızın yanında çirkin erkekler görüyoruz.

0|0
    0|0
    • Bu arada senin için hayrolmuş kardeşim. O üsluba sahip bir insandan hayır gelmezdi. Canını sıkma sen.

• 2 paket sigara bitiren ahmak broma gelsin

0|0
    0|0
  • koz büyük ayıp etmiş dostum. tamam iç güzelliği önemli yalanını bende savunmuyorum. el yüzde önemli ama öyle de söylenmez ki kardeşim yaa. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bu gancık kökü dediğimiz şey paradan başka birşey bilmez , eğer ki kendini iyi tanıtmış olsaydın ve tabii ki de çokça paran olduğunu bilseydi değil kendini sülâlesini verir di kesin.

0|0
    0|0
  • Onu diyen kızda eminim kendini beğenmeyen ama sosyal medya abazanlarının sahte iltifatlarıyla mutlu olup ego kasan birisidir. Pardon kız dedim..

0|1
    0|0
  • çünkü çirkin olsalar da onlarda olanlarla bir şekilde birilerini elde edecekleri düşüncesinde oldukları için normal biz bunları böyle yaptık

0|0
    0|0
  • Domates kasasında geriye çürükler kalır. İyi olanların hepsi öncelikli olarak tercih edilmiştir. Domatese bunu yapan insanlar gelip de dış görünüş önemsiz demesinler

0|0
    0|0
  • Allah bilir bu sitedeki erkeklere bile verse dokunulmicak tiptedir

0|0
    0|0
  • Tıp önemli bro kim ne derse desin oyle olmasa uğur böceğini sevdiğimiz gibi hamam böceğinide severdik tıp önemli

1|0
    0|0
  • Cinsiyetle alakali değil bu karakter meselesi bende tipimden dolayı bir erkek tarafından reddedildim.

0|0
    0|0
  • Senin ki iyimiş yine benim ilk açıldığım kız okulunu değiştirmişti. Sonrakileri sorma bile

0|0
    0|0
  • Tabiki De tip dir 😂😂😂😂 maymun güzel konuşuyor diye onunla beraber olan gördünüz mü hiç

0|1
    0|0
  • biraz da olacak be dostum
    ruhlar aleminde yaşamıyoruz sonuç olarak

0|0
    0|0
  • Bu soruya direkt cevap vermek mantıklı değil yani en azından ben öyle düşünüyorum. kendine bir roman alırken bile kapağı ilgisini çekerse içindekini merak ediyorsun di mi? büyük çoğunluk evet cevabını verecektir. ama her zaman öyle olmayabilir. misal kitabın ismi "zengin olmanın 5 yolu" diyelim. bu sefer dış görünüşü önemli mi? ya da soru bankası düşün o da bir kitap peki ya onun dış görünüşü önemli mi? o zaman bu örnekten yola çıkarak bir sürü sonuç çıkartabiliriz. şimdi sorduğun soruyu, sana yönelterek ben soruyorum. "sence tip önemli mi?"

0|0
    0|0
  • Huy ön plandadır. Tipi de yerinde olsa iyi olur ama sırf tipi yüzünden birini reddetmek...

0|0
    0|0
  • hadi ordan et hayatda paraya ve tipe onem veren indsanlar bibok degildir

0|0
    0|0
  • Ben hep diyorum bu Türk erkeklerini en iyi Ukraynalı kızlar anlıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...