Kapat

2 gun önce yakaladım , aldattığını anladim. Ve aninda s***iri cektim?

Meraba canlarim , ara ara gelip burdaki siz degerli dostlarimin fikirlerini alip , sorulariniza ve bencelerinize bakar dururum , her neyse.
2 gun once birlikte olduktan sonra , bana dondu ve dedi ki " beni bir numara aramış baksana wp den kim " diye. Ekledim baktim bir erkek , bunum gogsune dovme yapmış zamaninda falan. Bende dumenden " bir arasana niye sabahin 3 ünde seni ariyo? " falan dedim. Bu odadan cikti aradi cocugu 5 adim önümden konusuyo , sonra ben bu telefonla konusurken yaklastim beni iteledi falan , duymami istemedi. Sadece sunu duydum karsi taraftan " skorumuzu hatirliyomusun? Sabaha kadae anlarsinya " belliki cocuk icmis ve araniyodu. Herneyse kiza yol verdim , esyalarini yere attim , bir ara gerildim telefonunu ve laptopunu kirdim ( 3 bin lira zarar actim :D ) , 2 gun calistigim bara geldi kapanista agladi zirladi , beni affet , sana ispatliyicam ne konustugumuzu falan. Bugunde gelmis benle degisik konusuyor , sen degmezmissin , beni kaybettin bb falan , dinledim ve birdaha s***ir git dedim :D
Herneyse moralim cok iyi , sizinle paylasmak istedim. Seviliyosunuz :)

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...