Sevgilim artık beni umursamıyor ve ben bu duruma katlanamaz oldum çok üzülüyorum 😔 Lütfen bana yardım eder misiniz?

leylakkaaya
Sevgilimle uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz 13 aydır. Geçen senenin benim için bayağı kötü geçtiğini söyleyebilirim. Yanında geçirdiğim günler onun için “altındım”, gittikten bir 2-3 ay sonrasına kadar da kıymetliydim, sonra istemediğim ne varsa yapılacak ne kadar şey varsa hepsini yaptı - aldatmak değil.

Sürekli küserdik 1 defa onun yazdığını hatırlamam hep ben. Yine 3 hafta öncesine kadar yanındaydım bana bir bağlı anlatamam, annesini bırak babasının yanına kadar götürdü, ciddi düşünüyoruz bana tek taş yüzük almış ileriki zamanın fragmanı olsun diye. Beni çok mutlu ediyodu. Ve şu an son derece değersizim gözünde.

Evet yazdan önce bir kaç büyük hatam oldu ama onarmak için elimden gelen her şeyi yapıyorum size anlatamam. Yazın hallettikten sonra onları hiç gündeme getirmezken şimdi neden böyle olduğunu sorduğumda yaptıklarını unutamıyorum diyor sen sanki tertemizsin diyor. O da beni çok üzdü ama benimkiler onunkiler kadar toplasan etmezmiş... Neden böylesin diyorum farkına var haketmiyorum bunu ilişkimize zarar veriyosun diyorum kaldıramıyosan bu ilişkiyi bitir diyorum bir daha bu kelimeyi kullanırsan çok kötü şeyler yaparım diyor.

Bu güne kadar hiç ayrılmadık. Ama sonuç olarak hiç bir dediğimi takmıyor eskiden çözmek isteyen oyken şimdi tartışmak istemiyorum yeter, tamam aynen gibi cevaplar verip beni umursamıyor bile... çok üzgünüm halim kalmadı... iyi geceler dedim bir daha da yazmadım.. cuma gecesinden beri konuşmuyoruz. Sürekli çevrimiçi oluyor, tatilde şortla çektiği fotoyu açık diye kaldırtmıştım pp yapmış, uğruna kavga ettiğimiz kız arkadaşıyla instadan mentionlaşmış, gecenin 3 buçuğuna kadar ayakta çıldıracağım :( Yazar mı sizce?
Sevgilim artık beni umursamıyor ve ben bu duruma katlanamaz oldum çok üzülüyorum 😔 Lütfen bana yardım eder misiniz?
12
2
Görüşünü yaz