Mesajlarda bana ne demek istedi? anlattıklarımı okuyup bana yardımcı olur musunuz? lütfen?

Sulekrkmaz
Yani ilk defa uzun zaman sonra benimle bu şekilde konuştu ben ona aşıktım uzun yıllar sakladım. 4 yıl oldu ben itiraf ettiğimde benden neden bunu sakladın? Nasıl dayandın dedi. Arkdaşlığımızın bitmesinden korkuyordum. Ama şu an aramızda mesafeler engel dedi. Dokunamıycam istediğinde yanında olamıcam başını omuzuma yaslamak istediğinde olamıcam dedi. Mesafeler engel değil dedim. Ve yanına gittim. Ama istediğim karşılamayla karşılanmadım. Çok sinirli bir halde döndüm döndüğümde konuşmayı falan kesmiştim. 2-3 ay konuşmadık sonrasında mesaj attım ve beni aradı sabahlara kadar konuştuk. Bazen konuşuyoruz ama bazende hiç arayıp sormuyor. Ben konuşmak istemediğimi söylüyorum çünkü yapamıyorum sürekli hayatımda olmasını istiyorum ama ona bunu söyleyemiyorum. Bana uzun zaman sonra sevmekle ilgili şeyler söyledi sizce bu neyin anlamı beni sevmeye başladığını gösterir mi?
Mesajlarda bana ne demek istedi? anlattıklarımı okuyup bana yardımcı olur musunuz? lütfen?
4
11
Görüşünü yaz