Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

27esmerim

Eveett bir benceme daha hoş geldiniz arkadaşlar 😊 bu bencemde erkekler için doğru kadın kimdir? tanımını yapıyorum.. sizler için araştırdım..hadi gelin beraber göz atalım arkadaşlar.. başlıyoruz 🙂

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

İlişkiler söz konusu olduğunda bu tür sorularla sıkça karşılaşıyoruz. Kadınlar için doğru erkek veya erkekler için doğru kadınların özellikleri her iki tür için de bazı ipuçları barındırıyor. Aslında her iki taraf için de ilişkiyi sağlıklı bir düzeyde devam ettirebilmenin kriterleri birbirine benziyor. Ancak biz bugün konuya erkekler açısından bakıyoruz. Zannedildiği gibi ilgi alanları sadece dış görünüş değil. Erkekler, hayatı paylaşacak, çocuklarına iyi anne olacak, her şartta kendilerini destekleyecek kadınlara ilgi duyuyor. İşte erkeklerin beklediği ‘doğru kadın’ özellikleri.

Karakter


Erkeklerin ilk bakışta güzellikten etkilendiği aşikar… Fiziksel güzellik çekim yaratıyor ancak çekimi sürdüren ve bir erkeği bir kadını keşfetmeye iten nokta, ruh güzelliği de dediğimiz ‘karakter.’ Kadınların harika ve kusursuz bir görünüşe sahip olmayı hedeflemektense, ruhlarını besleyip karşı cinse pozitif enerji yüklemeleri daha anlamlı görülüyor. Kız arkadaşlarınızın yanında ne kadar rahatsanız, bir arkadaş sohbetinde ne kadar içten gülebiliyorsanız işte o kadar rahat ve içten olmanızı bekliyor erkekler. Oyunlar olmadan, karakterinizi ortaya koymanızı ve bu karakteri keşfetmeyi istiyorlar. Erkekler, kız arkadaşlarınızla attığınız kahkahaları da, bir piknikte elinizle rahatlıkla yediğiniz sandviçi de görmek istiyor. Kısacası, samimi olup karakterinizi ortaya koyduğunuzda erkekler bu kadar net bir karakter karşısında hayranlığını gizleyemiyor.

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Saygı


Bir ilişkinin olmazsa olmazı saygı. Kadınlar için olduğu kadar, erkekler için de vazgeçilmez bir unsur. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, başkalarıyla nasıl bir iletişim halinde olduğunuz, sizin hakkınızda çoğu şeyi ortaya koymaya yetiyor. Erkekler, ilişkilerinde karşı cinsten saygı beklerken aynı zamanda kişisel sınırlarının da korunmasını ve bu sınırlara da saygı duyulmasını istiyor. Yani bir erkek, ilişkide olduğu için bireysel olarak zaman ayırdığı hobilerinden, ilgi alanlarından ve arkadaşlarından vazgeçmek istemiyor. Buna saygı duymayan ve erkeği bireysel alanlarından alıkoyan bir kadın, zamanla erkeğin saygısını da kaybediyor.

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Sevgi


Herkes sevildiğini hissetmek ister. Onunla ilgilendiğinizi belli edin… Erkekler de kadınlar gibi ilgi ve sevgi bekler. Erkeğin omzuna dokunmanız, yanağına ufacık bir öpücük kondurmanız, elini tutmanız, günün nasıl geçti diye sormanız, inanın içindeki sevgi kıvılcımını ateşleyecek. İlişki boyunca sevildiğini hisseden erkek, o ilişkide kalmak için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir.

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Zeka


İlgi uyandıran ve erkeğin bakış açısına da zenginlik katan konuşmalar, erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerden biri. Zeki kadınların ortak özelliği, etrafında olup bitenlerden hatta dünyada olup bitenlerden haberdar olup bunu değiştirebilmek adına çaba sarf etmesi ve düşünmesi… Erkekler,sadece moda ve televizyon programları hakkında konuşan kadınlardan ziyade dünyaya, olaylara, sanata ve hayata dair farklı bakış açıları geliştiren kadınları daha ilgi çekici buluyor. Bir kadının ille de ilgi çekici olması için en iyi okullardan mezun olması gerekmiyor. Hayatı sorgulayan, keşfetmeye meraklı ve algısı açık kadınlar, erkekler tarafından hayal edilen kadın tiplerinden biri olmayı başarıyor.

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Öz Güven


Kendileri ve vücutlarıyla ile barışık olan kadınlar, erkekler tarafından özgüvenli bulunuyor. Ve kadınların gönderdiği bu pozitif enerjiyi alan erkek için o kadın ‘doğru kadın’ oluyor. Hayat yeteri kadar zor… Bazen her şey toz pembe iken bir anda kapkara bulutlar üzerinizde dolaşabilir.. İşte böyle anlarda erkekler yanlarında özgüvenli kadınları görmek istiyor. Eğer yanlarında özgüveni yüksek bir kadın olursa, hayallerine daha çabuk ulaşabileceklerini düşünüyorlar.

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

İstek


Erkekler, ilişkide olduklarını kadının istekli olduğunu görmek istiyor. Her konuda onlara destek veren, yapacakları şeyler konusunda istek duyan, heyecanlanan kadınların yanlarında olmasını arzu ediyor. Yemeğe gidilecekse, akşama sinema varsa kadınların da bu konulara dahil olmasını, istekleriyle erkeği yönlendirmesini tercih ediyorlar. Ve durumlar zorlaştığında, hayat kötü bir yöne doğru kaydığında yanlarında olabilecek, kolay kolay vazgeçmeyecek kadınlar, erkekler için ‘doğru kadın’ oluyor..

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Alçakgönüllülük


Alçak gönüllü kadınlar, enerjilerini dışarı yansıtmakta başarılıdırlar. Erkeklerin de aradığı, tam da budur. Enerjisiyle, bakış açısıyla ruhunu okşayan ve ona iyi gelen bir kadın…

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!

Erkekler hayatı paylaşacak, çocuklarına anne olacak, her şartta kendilerini destekleyecek kadınlara ilgi duyuyorlar.

Evet arkadaşlar bir bencemin daha sonuna geldik.. umarım beğenmişsinizdir.. yorumlarınızı merak ediyorum doğrusu bu konuda..

Keyifle sizler için araştırdım yazdım bir beğeniyi çok görmezsiniz umarım sizde 😊

Bir başka bencemde görüşmek üzere arkadaşlar ❣️ mutlu günler keyifli vakitler dilerim 🤗

#agrasifbirkadın

#27esmerim❣️🌹

Erkekler İçin Doğru Kadın Kimdir? Tanımını Yapıyorum!
21
18
Görüşünü yaz
18Kız Görüşü
21Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • Hissiz72
  Emeğine sağlık fakat pek desteklemedigim bu durum bu tarz seyler. Yani nedir bu koyun mu seçiyorlar. Benim cinsiyet farketmezsizin herkese tavsiyem ; saygı apayrı bu durum elbette ama ; kimse için kendinizi değiştirmeyin. Ozguveniniz her daim olsjn kendi kıymetinizi kendiniz her daim bilin. Ama kimse için olmadığınız kimliğe burunmeyin. Sizi isteyen siz olduğunuz için istesin.
  Teşekkür ederim
  Mutlu kal 🌼
  YardımcıKatılmıyorum 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • 27esmerim

   Biliyorum canım zaten değişmek için yazmadımki 🤣 bende değişmem asla kimse için genel olarak yazdım sadece ☺️

  • Hissiz72

   Olsun emeğine sağlık güzel Bi içerik paylaşmışsin 🥰

  • 27esmerim

   Teşekkür ederim canım benim ❤️

En İyi Erkek Görüşü

 • çakıltaşım
  Aynen haklısın ama erkek te kendi için yapılanları bilmeli şımarmamalı

  Ve bir de Ben entrikalardan hoşlanmam net olmalı şifreler ya da manalı davranışları mesaj içerikli paylaşımlar la duygu aktarımını sevmem

  Derdi varsa söylemeli çözüm üretmeli oturup birlikte konuşmalı
  Yardımcı 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1720
 • Affedilmeyen
  hepsi olmalı belki
  ancak en önemlisi hissetmek lazım:)
  his yoksa gerisi işin hikayesi
  Yardımcı 1 Kişi
 • IAmarPresterAen
  Tanım doğru emeğine sağlık
  Yardımcı 1 Kişi
 • MATRAXCA
  #agrasifbirkadin Harika bir bence olmuş bence erkeklerinde partnerinden istekleri olabileceğini onlarında gerçekten bazı şeyelere ihtiyaçları olabileceğini en guzel şekilde anlatmışsın baştan sona keyifle okudum. Ellerine ve emeğine sağlık diyorum harika bir bence olmuşĺ👌🌹
  @27esmerim
  Yardımcı 1 Kişi
  • 27esmerim

   Teşekkür ederim 🙂

  • MATRAXCA

   Rica ederim tek kelime ile cok beğendim🤗

 • Uzaklarda34
  Ellerine sağlık.. ama günümüzün sorunu bu. Yok ben şöyle birisini isterim böyle birini isterim.. bu sözleri söylemeden önce kendinize şunu sorun peki ya ben nasıl biriyim ben bu ilişki için ne vere bilirim benim neyim var demek daha doğru
  Yardımcı 1 Kişi
 • Bizamaninmeleki
  Bu kadar şeyi hak edecek herhangi bir karşı cins oluşumuna henüz rastlamadım. Rastlayacağımı da pek düşünmüyorum açıkçası. Önce kendilerini geliştirsinler. Kaç tane erkek şu maddedekilere sahip ki?
  EğlenceliYardımcı 2 Kişi
 • FreeSertan
  Hiç konuşmadan dahi dakikalarca bakıp gülümseyen ve gülümseten kadın. Maya tutmuş, ortam oluşmuş, aşk tohum değil, meyve olmuş demektir konuşmadan dahi odaklanarak, samimi, gülümseyen, bakışan çiftler için.
  Yardımcı 1 Kişi
 • BLUE1982
  Zaten yukarda belirtmişsin. Eklenecek bir şey yok. Eline sağlık
  Yardımcı 1 Kişi
 • Güzel tanımlamalar için teşekkür ederim emeğinize sağlık
  Yardımcı 1 Kişi
 • hhsynn84
  %70i sessiz denetleyebilecegi gucsuz evden cikmayacak itiraz etmeyecek kadinlari ariyor
  Yardımcı 1 Kişi
 • tuba-sueda
  Çok iyi ya... Ben bu yazıyı çıktı alıp duvarıma yapıştırsam süper olur 😃😃
  Yardımcı 1 Kişi
 • superpsikolog
  Harika bir bence olmuş, zaten bir kadın bu noktada hem kendini hemde çevresini mutlu eder.
  Yardımcı 1 Kişi
 • Real_AnimeGirl
  Bu bence tamamen yanlış. Erkekler için doğru kadın tasviri sadece kocaman kıçı olan ve kendini o erkeğe sergilemekten çekinmeyen kadındır.
  Aksini iddaa etmeyin.
  Yardımcı 1 Kişi
 • Melekkkkbarbiee
  Bazı erkekler hiç böyle şeylere bakıyo.
  Nefes alsın yeter onlar için,,, 😒
  EğlenceliYardımcı 2 Kişi
 • FunnySunny
  Önce kendileri doğru olsunlar, sonra doğru kadını arasınlar.
  Sevdim 1 Kişi
 • Gil-Galad
  Ya o doğru kadın değildi ya da gururum yüzünden kaybettim
  Yardımcı 1 Kişi
 • Spesifik00
  Doğru erkek doğru kadın kişiye göre değişir bence sevgi saygı bazı değerleri koruyarak sürdürülebilir bir hayat elde edilebilir
  Yardımcı 1 Kişi
 • xlouckt
  Bu bence'ye gelen yorumlara bakıyorum da, kişilerde şöyle bir algı oluşuyor. ''Pazardan Meyve Seçmek.''. Bu düşünce çok yanlış. Aslında bakacak olursanız bu bence'de ''O yaşamasın! Bana itaat etsin!'' denmiyor. Burada sadece, gerçekten herhangi bir kuşku veya negatif bir şey olmadan sürdürülmesi istenilen bir ilişkiye göre istenilenler yazıyor. Evet. Kimse, kimse için değişmek zorunda değil. Ama birisinin destek olmasını ve evinin güvenilir olmasını istemek değişmek değildir. Tabii ki bu söylediklerim uzak durulması gereken insanlar için düşünülürse, o zaman buna değişmek diyebiliriz.
  Yardımcı 1 Kişi
 • akılsızkızzorbela
  sevdiğim adam benim karalterime aşık olmuştu ama maalesef ayırdılar bizi
  Yardımcı 1 Kişi
 • tiriniyyy
  erkekler genelde garanti birini bulma tercihindeler. fixiksel özellikler de aradıkları tek şey.
  Yardımcı 1 Kişi
 • Redamancy-4
  Eline sağlık güzel bir içerik olmuş
  Yardımcı 1 Kişi
 • Daha Fazla (17)
YÜKLENİYOR...