REGL DÖNGÜNÜ KOLAYCA TAKİP ET!

Orkid

Aşkı Sandıklara Kaldırdık Seni Aşka Sığdıramadık! Aşkı Yaşamayı Biliyor musunuz?

Aşkı yaşamayı biliyor musunuz? Yoksa yaşadığınızı mı zannediyorsunuz?

Hadi gelin hep birlikte şöyle bir gözden geçirelim; bakalım aşk mi, alışkanlık mı, bağımlılık mı, sevgi mi?

Sevdik zannettik...

Love me
Love me

Aşkı sandıklara kaldırdık seni aşka sığdıramadık, inandıramadık! Neden böyle diyorum? Çünkü kimsenin sevmeyi becerebildiğini düşünmüyorum "sevdik zannettik" başlığını bunun için attım bu, site de onlarcasını gördüm ve gün geçmiyor ki ardı arkasını kovalıyor. Çocuk kıza aşık 'öyle olduğunu zannediyor.' Halbuki sevgisi zarar veriyor. Kız onun saplantılarından bıkmış, usanmış! Engelliyor olmuyor, numara değiştiriyor olmuyor, kurtulmak için yollar arıyor başarılı olursa ne âlâ rahata kavuşacak peki bu aşk mi? Tabi ki değil bunları yapmayı bıraktığınız gün mutlu olacaksınız."normal sevmeyi öğrenmeliyiz" toplum olarak.

Seven kıskanır, güvenmeyen didikler mi?

?
?

Sevmeyi, aşkı, ihtirası ve tutkuyu bir birine düşman mı ediyoruz?🤔evet, ediyoruz çünkü; sever iken zarar veriyoruz değil mi? "Seven kıskanır, güvenmeyen didikler" yahu o insan seni hayatına almış seninle ilgili sürekli gelecek konuşan bir insanı neden didiklersin, sürekli bir şeyler ararsın değil mi? Unutmayın! Hayatınızda ki kişi sizi seçmiş, size değer vermiş ve en önemlisi sizinle gelecek planları yapıyor ise bu, iş bitmiştir. İki iki dört yani bunun üstüne gidip sınırları zorlamanın anlamı yoktur.

Aşk mi, sevgi mi?

?
?

Evet, yukarıda saydıklarım da ben, aşk göremiyorum siz görüyor musunuz? Varsa da tırnak üçü kadardır. 🤷‍♂️ aşk mi, sevgi mi, bağımlılık mı, alışkanlık mı? Bakınız hayatta hiç bir şeyin fanatiği olmayın, bağımlısı olmayın! Aşkı aşk gibi yaşayın bağımlılıkları bağımlılık gibi yaşayın neden böyle dedim çünkü bir çoğu aşk zannediyor. Halbuki alışkanlık ve bağımlılık çiftler ayrılmak istiyor, ama kopamıyorlar. Çünkü bir birlerine alıştılar, kendilerini boşlukta hissediyorlar. Fakat farkında değiller evlenseler mutlu olamayacaklar evet, acı ve gerçek maalesef 🤷‍♂️aşkı aşk gibi yaşayın.

Aşk neyden ibaret?

?
?

önemli bir konuya değinmek istedim; çünkü aşkı bel altından ibaret zanneden hem cinslerim var! Şöyle ki; bir karşı cinsle tanışıyorlar, o kişinin ruhuna önem vermeden tanışıyorlar. Ne kadar kötü değil mi? O kişiyi "cinsel obje" olarak görüyor. Öyle ilerletmeye çalışıyor ilişkiyi açıkçası ben, bu duruma üzülüyorum bunu yapmayı bıraktıkları gün mutluluğu yakalayacaklar haberleri yok! Dolayısıyla aşk sadece bundan ibaret değil her şeyin vakti zamanı var. Siz siz olun karakterinizi oturtun, kişiliğinizden ödün vermeyin naçizane tavsiyemdir. Mutluluk iki bacak arasında değildir. Sadece

Aşkta bencil misiniz?

?
?

Aşkta bencil misiniz, değil misiniz, sevdiğinizi can kulağı ile dinler misiniz? Onun derdi sizin derdiniz olmalı bir sıkıntısı olduğunda, size içini döktüğünde ya da dökmek istediğinde aklına ilk gelen olmalısınız en azından ben, aşkı seviyorum, yaşamayı yaşatmayı seviyorum hayatta hep ciddi ilişki insanı oldum ama yukarıda yazdığım gibi tabi kişiliğinizden ve karakterinizden ödün vermeyenler için bu, durum böyledir. Aşık insan, onunla gelecek düşünen insan onun her anında yanında olan insandır. Aşkta bencil olmayın sayın dostlarım " bencil insan hayatın her alanında kaybeder." Kazandığını düşünse de geçicidir.

👍👍
👍👍

Aşktan nağmeler, kuaförünüzden bu kadar.😊 aşk ile ve sevgi ile kalınız. Seviliyorsunuz 🤗 #askıyasamak #askıyasatmak

#Asıhaırcut

Aşkı Sandıklara Kaldırdık Seni Aşka Sığdıramadık! Aşkı Yaşamayı Biliyor musunuz?
6
6
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Aşk meşk diye bişeyler vardı sanki... nerde o... gören oldumu.. pencerenin perdesini aç bsna göster yüzünü diyordu ya şarkıda... ben oralarda kaldım
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Aşk demek hayat demektir kardeşim.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

55
 • Içimden geçenlere tercüme bir bence olmuş çok doğru şeyler yazmışsın. Emeğine sağlık 🎀🎈
 • MecnunsuzBirLeylaa
  Aşk meşk işleri benden uzak olsun. Şu saatten sonra tövbe!
 • BeBeK06
  Aşka inandığım söylenemez efendim 🙏
  Bence için emeğinize sağlık 🙏
 • Elmalı1turta
  Kesinlikle erkek arkadaşımla aramdaki bağ çok daha fazlası ve özeli bunu farkettim
  • Bunu sadece bu yazıdan dolayı kararlastırma ki yaşınız doğru ise gerekeni biliyorsunuzdur. Yani neyin ne olduğunu vs

  • Elbetteki sadece yazıyla değil sadece böyle bir iki saniye düşünüp oh be dedirtti

  • Daim olsun 😌

 • Aşka inanmıyorum.. Boşa zaman kaybı..
 • DonukPrenses
  ilk zamanlar aşk sonra alışkanlık bağımlılık
 • TunahanYİĞİTT
  Bdigimi sanıyordum diyelim
 • Gizli Üye
  AFiyet olsun z
 • Gizli Üye
  Kılık kıyafet aşki oldu aşkımız kılık kiyefete bağlı oldu kiskancligimiz.
 • Gizli Üye
  Aşkı yaşamayı başaramadık.
YÜKLENİYOR...