Bir İlişkiyi Canlı Tutmak için Neler Yapılmalı?

Bugün sorulan bir sorudan ilham alarak bu Bence'yi yayımlamaya karar verdim. İlişkilerde zamanla heyecan son bulur, monotonlaşır peki bu ilişkiyi yeniden canlandırmak için neler yapılır? İşte bu sorunun cevapları.

Yeni şeyler deneyin

Hayat akıp gidiyor, onunla hiç yapmadığınız şeyleri denemeye çalışın. Mesela bir çocuk gibi kırlarda yalın ayak yürüyün. Çimenlerde yuvarlanın.

Biraz uzak durmayı deneyin

Her zaman iç içe durmak ve çok ilgi göstermek boğabilir. Bunun için biraz daha rahat olmasını sağlayın. Biraz uzak durun ve özlemenin ne demek olduğunu keşfedin.

Sürprizler yapın

Onunla olduğunuz zamanlarda ona sürprizler yapın. Hiç beklemediği anda kalbini heyecanlandırın.

Sıkıcılıktan uzaklaşın

Rutin bir hayatınız var ise bundan kurtulmaya çalışın. Sıkıcılıkları uzaklaştırın ve onunla çılgınlıklar deneyin.

İlk başa dönün

Aşkın ilk haline dönmeye çalışın. Heyecanları yeniden keşfedin ve yapmak için gayret gösterin. İlk kez tanışıyor gibi yapın, bu hem heyecan verecektir hem de keyifli olacaktır.

Ve gülmeyi asla unutmayın

Yüzünüzdeki mutluluk inanın kalplerinize de yansıyacaktır. Gülün, neşeli olun ve asla hayatın güzelliklerini göz ardı etmeyin.

https://www.kizlarsoruyor.com/ask-iliskileri/q8248546-iliskinizi-canli-tutmak-icin-nelerden-yardim-alirsiniz?

İşte ilhamımı aldığım o soru. Bir soruyu sadece bir cümleyle değil, ayrıntılarıyla ele almak daha mantıklı olacaktır. Çünkü bir cümle ufkunuzu genişletmeye bilir. Aşk dolu ve mutlu günler dilerim.


7|4
2335
colkaplani34 KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Aa benim sorum. Etiketleseydin de keşke. :)

  Ellerine sağlık, güzel olmuş, yapılması gereken maddeler hepsi de.

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Çıkarlar varsa ya da hala devam ediyorsa ilişki daim olur zaten. bir kadın için bu para, statü, mevki vs , erkek için ise kadının vücudu evlendikten sonra da kadının kendine bakması bakımlı olmasi vs olabilir. bunun diğer adı tutku aslında. kadınların ve erkeklerin tutkulari birbirin den çok ayrı. yakışıklı bir erkek sadece bir bayanın vücuduna bakıp tutku hissetse dahi, güzel bir bayan için bir erkeği tutkulu kılan mevkisi parası zekası olabilir. ama ne yazikki, ne yazikki ilişkilerDr ki tutku da hersey gibi bitmeye mahkumdur. yaptığınız tek şey uzatmalari oynamak. ilişki bitiyor sapı kalıyor belli bir yerden sonra. çocuk ve bağımlılık gibi mecburiyetler araya girince ilişki daim oluyorMuş gibi görünüyor lakin buna ilişki denebilirse. insanlar çevresine ilişkileri nin dört dörtlük olduğu izlenimini verebilir, lakin hiç bir ilişki öyle değildir.

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 34

Yükleniyor...