Bir İlişkiyi Canlı Tutmak için Neler Yapılmalı?

Bugün sorulan bir sorudan ilham alarak bu Bence'yi yayımlamaya karar verdim. İlişkilerde zamanla heyecan son bulur, monotonlaşır peki bu ilişkiyi yeniden canlandırmak için neler yapılır? İşte bu sorunun cevapları.

Yeni şeyler deneyin

Hayat akıp gidiyor, onunla hiç yapmadığınız şeyleri denemeye çalışın. Mesela bir çocuk gibi kırlarda yalın ayak yürüyün. Çimenlerde yuvarlanın.

Biraz uzak durmayı deneyin

Her zaman iç içe durmak ve çok ilgi göstermek boğabilir. Bunun için biraz daha rahat olmasını sağlayın. Biraz uzak durun ve özlemenin ne demek olduğunu keşfedin.

Sürprizler yapın

Onunla olduğunuz zamanlarda ona sürprizler yapın. Hiç beklemediği anda kalbini heyecanlandırın.

Sıkıcılıktan uzaklaşın

Rutin bir hayatınız var ise bundan kurtulmaya çalışın. Sıkıcılıkları uzaklaştırın ve onunla çılgınlıklar deneyin.

İlk başa dönün

Aşkın ilk haline dönmeye çalışın. Heyecanları yeniden keşfedin ve yapmak için gayret gösterin. İlk kez tanışıyor gibi yapın, bu hem heyecan verecektir hem de keyifli olacaktır.

Ve gülmeyi asla unutmayın

Yüzünüzdeki mutluluk inanın kalplerinize de yansıyacaktır. Gülün, neşeli olun ve asla hayatın güzelliklerini göz ardı etmeyin.

https://www.kizlarsoruyor.com/ask-iliskileri/q8248546-iliskinizi-canli-tutmak-icin-nelerden-yardim-alirsiniz?

İşte ilhamımı aldığım o soru. Bir soruyu sadece bir cümleyle değil, ayrıntılarıyla ele almak daha mantıklı olacaktır. Çünkü bir cümle ufkunuzu genişletmeye bilir. Aşk dolu ve mutlu günler dilerim.


6|4
2335
colkaplani34 KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 35

Yükleniyor...