Seyahat Anında Mide Bulantısına Çözümler!

Araçta seyahat ederken mide bulantısını yenemeyenlere... Arada sırada araçta mide bulantısını nasıl yenerim diye sorulara denk...
2 4

Dünyanın En Ucuz Tasarımlı Otomobili!

1936'da Ortaya Çıkan Fikir Ucuz, Rahat ve Ekonomik Bir Otomobil Citroen Firmasının Başkan Yardımcısı Pierre Boulanger tasarım ekibine...
8 16

Çok Özel Bir Spor Otomobil: Nissan Fairlady Z

Bir Furyadan Esinlenerek Yaratılan Tasarım 1962 yılında İngiliz otomobil üreticisi MG tarafından piyasaya sürülen spor otomobil MGB GT...
2 20

Elektrikli Otomobillerin Menzili Soğuktan Nasıl Etkileniyor?

BMW tüm rakiplerinin bileğini büktü. Norveç Otomobil Federasyonu (NAF), elektrikli otomobiller özelinde kapsamlı bir test yaptığını...
4 28

Arabayla Türkiye’de Gezilecek En İyi Rotalar! 🗺️

Herkese selam arkadaşlar. :) Türkiye'nin muhteşem coğrafyasında gezmeyi sevenler için, her biri birbirinden etkileyici manzaralara sahip...
2 7

İsmiyle de Tasarımıyla da Orijinal Bir Araba: Fiat X1/9

Tasarım Yönüyle Dünyanın En İlginç Arabası Fiat firması 1969 yılında otomobil tasarımcısı Bertone firmasına bir spor otomobil tasarımı...
7 21

Plakalarda Yeni Dönem Karekod Uygulaması Başladı

Plakalarda karekod uygulaması başladı! Üllkemizde araçların hem ön hem de arka taraflarında bulunması zorunlu olan plakalar için 1 Ocak...
4 27

Arabada son ses müzik dinlemeyi seviyor musunuz?

Tabi bu saatte değil 😅
11 25

Arkadaşlar arabadan anlayan var mı?

İki seçenek Bizdeki Ford connect 2023 model manuel 12.000 km de sıfır. Diğer araç Hyundai i20 otomatik takas oda 110.000 km falanmis...
2 11

Tesla alıcam sizce değermi?

Bu yıl içinde tesla almayı hedefliyorum
2 13

Hayatınızda tek bir araba seçme hakkınız olsaydı bu araba hangisi olurdu?

2 6

Bir Araba Koleksiyonunuz Olsaydı Hangi Arabalar Koleksiyonunuzda Olurdu?

3 7

Tek kapı mı çift kapı mı?

tek kapılı arabalar mı çift kapılı arabalar mı seversiniz
6 13

Yangın tüpü hakkında?

Erkekler şuanda kendime eski model arabadan var yeni araba alana kadar kullanıcam fakat yangın tüpü almayı düşünüyorum çok güven...

Araba sürmek unutulan bir şey mi?

Ehliyeti geçen sene aldım aldığım günden bu yana hiç araba sürmedim insan araba sürmeyi unutur mu?
30 39

Toyota arabalar nasıl?

Toyota arabalar sağlam arabalar mı Toyota markasın da malum çok model var bende merak saldım Toyota ya 🤔
1 1

Ar araç alacak olsanız Renault talisman mı yoksa tog mu alırdınız?

Renault talisman full artı full bir araç dehşet bir araç kelimelere sığmaz diğerini bilmiyorum elektrikli olduğu söyleniyor
3 7

Audi Q serisinde en sevdiğiniz modeli hangisidir?

Audi Q serisinde en sevdiğiniz modeli hangisidir 🤔 #Arabalar
4 5

Favori araba zevkiniz hangisi?

Görelim bakalım
1 7

Arabada alman mı Japon mu iyidir?

Otomatik araç alacağım Japon mu alman mı ne alayım?
1 10

Kendinize ait aracınız var mı?

Bisiklet de bir araçtır 😆
26 59

Motosiklet fuarına gidecek misiniz?

Daha önce giden var mı
1 8

Hangi makine marka tam senlik evet ,,?

Hangi Japon pastası tam senlik anket yaptım 🤔🤔🤔🤔
1 4

Öne Çıkanlar

En iyi araba markası hangisi?

bence en iyisi AUDIII alman markası olduğu için çokk iyi birr arabaa pekiya sizceee
12 28

Araçlar için en iyi motor yağı hangisi?

Motor yağı markasına ihtiyacım var, alacağım. İşe yarayan, kaliteli en iyi motor yağı hangisi?
2 12

En iyi lastik markası sizce hangisi?

Fiat Doblo araca lastik arıyorum. Sizce en iyi lastik markası hangisi? Sürüş için iyi olmalı. Güvenilir, konforlu lastik markaları neler?
3 8

1 milyon TL'ye alınacak en iyi arabalar neler?

1 milyon TL'ye alınacak en iyi sıfır arabalar neler?
7 15

En iyi lastik markası sizce hangisi?

En i̇yi lastik markası sizce hangisi? Oto lastik hangi marka almalıyım sizce, kullanıp memnun kaldığnız kaliteli lastik markaları var mı?
31 100

Sizce makyajlı kasa mı makyajsız kasa mı? Makyajlı araba nedir?

Makyajsız olan 2018 model makyajlı olan 2021. Makyajlı arabalar sahibinden de bulunur mu? Bilenler yanıtlasın. Makyajlı araba nedir?
1 4

Arabanızı oto yıkamaya mı götürürsünüz, yoksa kendiniz mi yıkarsınız?

Kendi oto yıkamam haricinde kolay kolay hiç kimseye götürmem, başka bir yere gittiğimde özellikle fırçasız diye tembih eder izlemeye...
39 53

350-450 bin arası hangi araba alabilirim?

Siz olsanız hangi araba alırdınız? 2023 yılında alınacak araba bakıyorum ama fiyatlar malum. Bütçem 350-450 bin arası. 350 bin TL'ye...
1 5

Debriyajla gaza aynı anda basılır mı?

Debriyaja basıp vitesi 2'ye aldıktan sonra ayağımı debriyaj pedalından kaldırırken aynı anda gaz pedalına basmam arabanın motoruna zarar...
4 20

Sanayi açık olur mu?

Sevgilim saat 7'de arabaya gaz ayari yaptirmaya gitti. Ankara Sincan'a. Sanayiler kaça kadar açık oluyor? Sanayi çalışma saatleri nasıl?
1 15
YÜKLENİYOR...