23 gü

Vites işini bana öğretebilecek biri var mı?

Gonca28
Arkadaşlar merhaba öncelikle ben Gaziantep’te öğretmenim. Daha 2-3 yıl oldu atanalı. Ailemden uzağa geldiğim için kimim kimsem yok burda. Şimdi yaz tatili evet ama özel derslerim felan oluyor. O yüzden burdayım. Şimdi arkadaşlar ben ilk 18 ime girdiğimde ehliyet aldım arabamı da geçen pandemi öncesinde aldım. İlkler de bir hoca ile özel ders tuttum unutmuştum çünkü fakat şöyle bir sorum var gülünç gelebilir size ama ben vites işini çözemedim 😞 yani otomatik istiyordum ama bütçem buna yetti. Mesela hangi koşullar da vites 1 hangi koşullar da vites 2 bayır çıkarken hangisine alacağım nabacağım bunu tuttuğum hoca ile paylaşınca bana vitesin bi mantığı yok saçma bi soru dedi ama inşallah anlatabilmişimdir. Altımda araba var yine toplu taşımaya biniyorum. Korkuyorum trafikte ya yanlış vitese alıp birine bir zarar gelirse. Lütfen sorumu anladıysanız yardımcı olabilecek biri var mı? Teşekkür ediyorum şimdiden
Güncellemeler:
23 gü
Arkadaşlar bendeki sorun galiba cesaretsizlik bir gün arabayla yakın bir markete gidip geleyim dedim pratik olsun yol da stop etti arkamdaki arabaların sahipleri de sağolasınlar ana bacı yemediğim küfür kalmadı bilmiyorsan sürme diye galiba gece çıksam daha iyi olacak bu arada ben en iyisi yine bir hoca tutayım
Vites işini bana öğretebilecek biri var mı?
20
1
Görüşünü yaz