8 gü

Bugün Araç Sürme Günü (Go For a Ride Day)! Araç kullanıyor musunuz?

Romantik_0dun
Soruma Hoş Geldiniz!

Bu günü bilinmeyen bir yere tekne, uçak, helikopter, araba, motosiklet, tekerlekli paten, kaykay veya hatta at, kızak gibi daha eski moda ulaşım yöntemleriyle seyahat ederek geçirebilirsiniz. veya at arabası.

Günün özgür ruhunu kutladığınız sürece nasıl seyahat ettiğiniz önemli değil. Aslında, en rahat ayakkabılarınızı giyip dağlarda veya kırsalda yürüyüşe çıkmak isteyebilirsiniz. Bir öğle yemeği hazırlayın, dilerseniz ailenizi alın ve sonsuz telefon görüşmelerini ve mesajları cevaplamak yerine günü yürüyerek, konuşarak ve doğanın tadını çıkarın.

Araba ile gitmeye karar verirseniz, deponuzu doldurun ve daha önce gitmediğiniz bir yere gidin. Belki de kasabanızdan veya şehrinizden biraz uzakta, çocukken tatil yaptığınız, yıllardır gitmediğiniz bir göl vardır? Oraya gidin ve günün bir bölümünü doğanın ve çocukluk anılarınızın tadını çıkarın, belki biraz balık tutun.

Bir tekneniz varsa, onu sakin suda biraz zaman geçirmek için kullanın, sadece etrafta yüzüp hayal kurmaya çalışın. Ve örneğin Avrupa gibi uçak biletlerinin nispeten ucuz olduğu bir yerde yaşıyorsanız, başka bir ülkenin başkentine bir günlük bir gezi yapın! Arnavut kaldırımlı sokaklarda yürüyün, yerel lezzetleri deneyin ve tamamen yeni bir yerde olmanın tadını çıkarın. Her ne kadar Go for a Ride Günü'nü kutlamaya karar verirseniz verin, bunun bir özgürlük ve açık yol kutlaması olduğundan emin olun!
Bugün Araç Sürme Günü (Go For a Ride Day)! Araç kullanıyor musunuz?
#kizlarsoruyor
#AraçSürmeGünü
#Romantik0dun
Bugün Araç Sürme Günü (Go For a Ride Day)! Araç kullanıyor musunuz?
1
1
Görüşünü yaz