Annem sürekli burç izliyor ne yapmam gerekiyor?

buket_bektaş
öncelikle merhabalar annemin son 6 aydır burç takıntısı başladı olayı baştan anlatayım izninizle annem önceden burçlar hakkında makaleler okurdu ancak zamanla bu bir takıntıya dönüştü 2020 nin başında yaklışık 15 gün boyun ca çok ena halde bu burç yorumları hakkında hayatını şekillendirmeye başladı ve işlerini bu makalelerine göre yapmaya başladı babam çiçi olduğu için yanımıza çok nairen gelir biz ise sadece annemle ikimiz kalıyoruz bir gün annem büyük halam gitti ve daha sonra sanki nafes nöbetleri başladı gibi adeta o gün meburen acile gittik ve her hangi bir sorun olmadığı anlaşıldı yaşımda 17 olduğu için bu durum hakkında pe bir bilgim bulunmamakta ama bu ollayı atlatması için onunla vakit geçirmeye başladım ve daha sonra bir müddet çok iyi oldu ama 2 gün onra tekrar kötületi ve tam bir hafta sonra babam köyden yanımıza geldi ve annemi psikiyatriste götürdü annem 3 ay boyunca bu ilaçları kullandı ve hala daha da kullanmaya devam ediyor bu 3 ay içerinde de gayet normal davrnıyor ama ilacın etkisi azgelmeye başladığından sanırım psikiyatri ilaçların dozunu artırdı ve annem 1 ya da 2 hafta daha kaar düzeldi ancak hala aynı durumda denemediğim yöntem klmadı öncetelefonundaki uygulamalrı şifreli yaptım ve daha sonrada intenreti kapattrıdım ama ne yzık ki bu seferde gazete almaya başladı ve son bir aydır da ışıkları kapamadan uyumuyor kardeşim lösemi yüzünden vefat tti acaba onun psikolojimi diyorum ancak 21 nian 20147 senesi yani tam 3 oldu ama needense bu burçlara karşı ilgisi çok fazla ne zaman interne bağlantısını keese mya da uygulamalra şifreler koysam hep kavga adiyoruz bu şifreleri kaldırmam için ne kadar hayır desem de ona kıyamıyorum ve 15 ya da 20 kez bana bir daha izlemeyeceğine söz verdi ancak genede izlemekte son 2 ya da 3 ündür kendi haline bırakmak istedim ama dha da kötüleşiyor sanki ne yaptığının farkında değil ancak kendi işlerini görebiliyor lütfen bana bu onuda yardımcı olun neredeye annemin rahatsızlığı yüzünden sınıf tekrarına düşe olasılığım vardı umarım bu sorunuma bir çare bulabilirsiniz şimdiden teşekkürler iyi ramazanlar diliyorum.
Güncellemeler:
10 gü
bakın burç yorumların bende okudurm ancak çok takıntılı davranmam annem bu burç olayları yüzünden 1 haftaya yakın hiç yataktan çıkmadı babamla ikimiz cidden çok zor amanlar geçiriyoruz
Annem sürekli burç izliyor ne yapmam gerekiyor?
4
4
Görüşünü yaz