Bir annenin hamilelik anılarından, bebeğine bırakabileceği en güzel hediye ne olabilir?

Anneler, hamile karnınızın kalıbını çıkartıp bunu daha sonra çocuğunuza hediye etmek ister miydiniz?
Bir annenin hamilelik anılarından, bebeğine bırakabileceği en güzel hediye ne olabilir?
Bence çok süper ve anlamlı birşey, keşke benim zamanımda da olsaydı. Siz nasıl buldunuz?
Güzel oldu anlamlı @guzeltaktik Hayata Dair Güzel Taktikler (@guzeltaktik)'in paylaştığı bir gönderi (5 Ağu, 2018, 6:42öö PDT)

0|2
2215

En İyi Erkek Görüşleri

• Bebekten çok kendine güzel bir anı kalır annenin ilk hamileleik bebeği karnında taşımak hissetmek bebeğini ilk kucağına alması bebeğini ilk emzirdiği o duygu ilk altını değiştiği an bebeğin ilk ateşli hastalıktaki yaşadığı korku panik anne doğum yaptıktan sonra hayatının nerden baksan 3 yılını bu koşturmacayla geçiriyor

1|0
    0|0
  • Ghajini ( Aamir khan) filmi geldi aklıma. Aldıkları eve ilk girecekleri zaman. Ayni ada sağ ayaklarının kalıbını almıştı
    Kalpana hanım. .. bence olabilir tabi de ilk ultrason görüntüsü ile ilk kalp atışı sesi de olabilir.

Hele bir çift bulalım evlenme zamani evlilik hamilelik. . neyse daha çok var.😇 belki devir değişir. Hemen karar vermemek lazım. .😌🙏🙏

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• cok güzel bisey ablam hamileliginde yapmisti sonra ultrason fotoraflarini yapistirmisti üzerine dogum tarihini saatini falan yazmisti yigenimin odasinda asili duruyo

1|0
    0|0
  • Ben günlük tuttum hala da yazıyorum ar ara o pembe defteri büyüyünce kızıma vericem 🎈😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Gereksiz. Bence ilk ultrason fotoğrafı ve o fotoğrafa aile bireyleri tarafından verilen ilk tepkiler sesli görüntülü yazılı kayıt

1|0
    1|0
  • Dün gece eşim de aynı cümleyi kullandı " keşke benim zamanımdada olsaydı" başlığı görünce bu link i atmak için gelmiştim😏

1|1
    0|0
  • Vayy süper 👍. 😊. Aslında bide o kalıbın yanlarına ultrason görüntülerini de koya bilinir. Hem dıştan hem içten görüntü diye düşünüyorum 😂

2|0
    0|0
  • ultrason resimleri olur normal resimleri olur ama bu çok güzel olmuş

1|0
    0|0
  • Çocuk da büyüynce anne napıyo utandırıyon arkadaşların yanında diyrcek. Siz de peki evladım bakkala da ben email atarım Allah evladın hayırlısını versin deyip acıtasyon yapacaksınız

0|0
    0|0
  • Ben dünyaya geldiğim güne lanet ediyorum bide günlük mü Tutucam awqqq

0|0
    0|0
  • hamile iken 1 fotoğraf yeter

1|0
    0|0
  • Gereksiz buldum

1|0
    0|0
  • Ayak izinin fotoğraflatabilmesi

1|0
    0|0
  • Mümkünse saçma pozlar bırakmasın

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    3

Kızlar Ne Diyor 20

• Erkeklerin askerlik anısı gibi bizlerin anıları. Hiç unutmaz ve her zaman anlatırsın.
    Ultrason kağıtlarını çerçeve yapmak en güzel anı😀

1|0
    0|0
  • Bence gereksiz. Hamilelikte günlük tutmak daha anlamlı bence..

1|0
    0|0
  • Günlük tutmak mantıklı bende tutabilirim hamilelik sürecimde. Ama video kayıtta önemli her gün usanmadan çekmek ona çok güzel bir hatıra olabilir.

2|0
    0|0
  • Bence ultrason fotografları ve kalp atisi kaydı o kalp atisini duydugunuzdaki yuzunuzden okunan mutluluk yeterli boyle sacma seylere gerek yok napsn cocuk karnini 😂

1|0
    0|0
  • bence hislerini anlatan bir günlük tutsun fotoğraflarla süslesin o defteri, ama bu hazır satılanlardan almasın, kendisi tek tek uğraşsın

1|0
    0|0
  • Anne karnindayken duygu dusunceler yazikabikir her ay cocuk buyuyunce verilebilir veya bebegin aylik fotografları derlenip verilebilir. Çok güzel seyler 😊

1|0
    0|0
  • Hamile olduğu sürece her gün kısa kısa videolar çekebilir. Şahsen ben yapmayı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Ultrason fotoğrafları olabilir hatta şey gördüm ben grçen çocuğun tekme atarken ki ayak izi😂 baya ilginçti

1|0
    0|0
  • Karin degilde baska seyler olabilri
    Saat kacta dogdugunu hatirlamak gibi :)

1|0
    0|0
  • Cıkkk begenmedim ben bunu
    😃

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    10