Kapat

Çocukların büyükler gibi giydirilip süslenmesini doğru buluyor musunuz?

Çocukların büyükler gibi giydirilip süslenmesini doğru buluyor musunuz?Çocukların büyükler gibi giydirilip süslenmesini doğru buluyor musunuz?

1|2
12497

En İyi Erkek Görüşü

• Evet hatta oğlumla aynı giyinip gezmeyi düşünüyorım
    Bana çok tatlı geliyorlar

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 96

• Bulmuyorum şahsen.

1|0
    0|0
  • Zaman zaman olabilir. Aşırıya kaçmamak şartıyla.
    Böyle şeylere neden seks, alkol ya da sigaraymış gibi karşı çıkarlar onu da aklım almıyor.

3|0
    0|0
  • Bence çok kötü bu olay çocuklar zaten oyun eğlence ve aktivite sıkıntısı çekiyorlar ayrıca birde yetişkin rolleri vermek büyük bir ruhsal baskıya neden olur ben çocukların dışarda pislikle toprakla parklarda oynamasından akşam da yorgunluktan sızıp kalmaları taraftarıyim

0|0
    0|0
  • Bir erkek çocuğuna takım elbise giydir papyon tak kravat tak efsane duruyor, bir kız çocuğuna çiçekli elbise giydir tatlılığın dibi ama şu şekilde kıyafetler hiç hoş değil.
    Nasıl giydiriyorlar kız çocuklarını, mini mini giysiler daracık taytlar, sapıklığa alıştırmak için insanları.

1|0
    1|0
  • Çocuk çocukluğunu yaşamalı, yaşından büyük şeyler giydirilmemeli, makyaj yapılmamalı bence. Etrafta çok pedofili manyak var bunlar da göz önünde bulundurularak kıymetlilerimizin üstünde özenle ve dikkatli durulmalıdır.

1|0
    0|0
  • biz doğru bulmayınca artık yapmayacaklar mı? o halde doğru bulmuyorum *-*

1|0
    0|0
  • Tatlılığa bak çok şeker büyümüşte küçülmüş saçlara bak yaşına göre giydirilmesi herzaman daha iyidir

2|0
    0|0
  • Tiksindiren ve nefret uyandıran hareket. Çocuk saflığına düşürülen gölgedir/karanlıktır.

1|0
    0|0
  • Asla doğru bulmuyorum. Çocuk , çocuk gibi olmalı , öyle yaşamalıdır. Yetişkin rolüne girmemelidir.
    Bunun travmatik sonuçları olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kendisi istiyorsa 1 defaya mahsus olabilir. Bazı kızlar annesini, ablasını taklit etmek istiyor.

2|0
    0|0
  • Çocukların çocuk gibi oynatılmaya teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyorum; onların tabiatına aykırı şeylere teşvik edilmesine değil...

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum. Herşeyin zamanı var bırakında çocuklar önce çocukluklarını yaşasınlar

0|0
    0|0
  • Yanlış bir rolmodel uygulanmış oluyor. İleride çocuk belli bir yaştan sonra yaşıtlarıyla arasında fark hissedip sosyalleşme güçlüğü yaşayacaktır.

0|0
    0|0
  • Böyle yapıyolar sonra küçük kızlar olduğundan büyük göründüğü için bizim memleketteki sübyancılar kızlara üşüşüyor.

0|0
    0|0
  • hayır doğru bulmuyorum herkesin yaşına göre giyinmesi çocuklarında çocukluklarını doyasıya yaşamasından yanayım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Her yaşın kendi güzelliği vardır ilerde istemesede giyecek neden şimdi özendiriyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır, çocuk istismarına giriyor bu konu.
    Derin derin anlatırdım da üşendim.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç doğru bulmuyorum. Küçük çocuklara süslenmenin gayet normal olduğu öğretiliyor. Büyüyünce de daha ileri gidiyorlar.

0|0
    1|0
  • Hayir bulmiyorum cocukyasta zehirleniyorlar yavrucaklarimiz

1|0
    1|0
  • Hayır bulmuyorum. Çocuk, çocuk gibi giyinmeli ve davranmalı..

1|0
    0|0
  • Çocuklar çocuk gibi giyinip öyle yaşamalı. Nasıl olsa zamanı gelince büyüyecekler.

0|1
    0|0
  • Ya zaten onlar melek gibi bence ponçik kalsınlar dokunmasınlar çocuklara

0|1
    0|0
  • Dogru bulmuyorum. Buyuklerin suslenmesini de dogru bulmuyorum.

0|1
    1|0
  • Makyaj yapmadan aile ıcınde makara gırgır ıcın olabılır ama susleyıp pusleyıp ınternetlere atarak cıcuk uzerınden pra kazanmak saçma bence kanks

0|0
    0|0
  • Yanlış, fırıncı küreğiyle döveceksin bunları böyle giydirenleri

0|0
    1|0
  • Doğru veya yanlış dersek değişen bir sey olacak mı?

0|0
    0|0
  • Çocuklarda erken uyarılma oluyor bu tarz haraketlerden sonra

0|0
    1|0
  • yaşını yaşamalı insan. çocuksa çocuk gibi yaşamalı yetişkinse yetişkin gibi yaşamalı.

0|0
    0|0
  • bence cok tatlı ve şirin oluyorlar ama demi tamam dogru degilm ama cok tatlı oluyorlar

1|0
    0|0
  • Bence çocuk çocuk gibi olmalı öyle kendini yaşında hissetmeli

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    66

Kızlar Ne Diyor 124

• Bunu doğru bulanın aklına şaşarım. Neden çocuklarına böyle şeyler yaparlar aklım almıyor.

5|2
    0|0
  • Eninde sonunda nı kadın gibi giyinecek zaten. Yaşını yaşamalı çocuk. Her şey zamanında güzel.

1|4
    0|0
  • Böyle ebeveynler olduğu sürece pedofililer bitmez. Kirletmeyin çocukları, bırakın cocukluklarını yaşasınlar.

0|0
    1|0
  • eğlence amaçlı ve arada bir olmasını bile doğru bulmuyorum ki çocuk çocuktur. her şeyin bir yeri ve zamanı var. alıştırmayın ve özendirmeyin çocukları da ya. sonra pedofili hastası orul orul orçborçları etkileniyor bunlardan işte.

1|0
    0|0
  • Çocuklarda makyaj ve saç boyasina karşıyım küçücük on yaşındaki kızlar ilk bakışta gayet tatlı ve hoş görünüyor ama bence doğru bir davranış degil. Şimdi lerin modası göbeği açık seyleride çocukların üzerinde görüyoruz çok yanlış nasıl alistirirsak öyle gider ve tecavüz olaylarınada yer açmış oluyoruz bir anne baba olarak

0|0
    1|0
  • Hayır çocuklar yaşına göre giymeli yaşıns göre davranmalı makyaj hele kesinlikle yapılmamalı bazen görüyorum oje ruj süren kız çocuklarını çok kızıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır, doğru bulmuyorum. O yaştaki bir çocuğa çocukluğunu yansıtan renkler ve kıyafetler giydirilmeli.

1|0
    0|0
  • Vallahi uzaktan büyük biri olarak gördüm soruyu açınca küçük oldugunu farkettim çocuk bile halinden memnun degil. Yorumsuzum :/

2|0
    0|0
  • Hayır, küçücük yaştaki çocukları, çocukluklarını yaşamadan bu şekilde giydirmelerini, makyaj yapıp, alıştırmalarını cidden doğru bulmuyorum ve üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • Çocuk sokakta oynar.
    Oynarken açlığını bile fark etmez.
    Annesi ekmek verir koşarken yer.
    Düşer canı yanar ama oyunu yarına kalmasın diye devam eder.
    Burnu akar burnunu koluna siler.

Çocukluk böyle olur.
    Bırakın çocuk gibi yaşasınlar. Zamanı geldiğinde büyük olmaktan sıkılacaklar zaten.

0|0
    0|0
  • Bırakın çocuk çocukluğunu yaşasın. Ortam şu an o kadar piski çocuklara şehvet duyan bir toplumdayız. çocuklar, çocuk gibi giyinmeli zamanı gelince zaten isteseler de çocuk olamayacaklar nedir bu gösteriş merakı bir de çocuklarının üstünde yapıyorlar bu gösterişi yazık gerçekten çok yazık.

0|0
    0|0
  • yazık ya bu yaşta küçücük çocuk kimyasal kansereojenlerle muhattao ettirilir mi ki bizler çocukları o kadar her şeyden sakınırken. s

1|0
    0|0
  • iğrenç... çocuğun tüm masumiyeti kaçıyor... yazık bırakında çocukluğunu yaşasın. yaşının gereği gibi yaşasın çocuk...

0|0
    0|0
  • Hayır doğru bulmuyorum. Bıraksınlar da çocuklar da çocuk gibi kalsın. Ufacık yaşta bedenlerini güzel göstermek yerine oyun oynamaya ihtiyaçları var.

0|0
    0|0
  • Adi ustunde cocuk bu 😃 olmaz. Ben daha 18 yasimdayim misal yeni yeni makyaji kesfediyorum hala cocuk gibi giyiniyorum o yasta makyaj suslenmek vs dogru bulmuyorum

0|0
    0|1
  • Hayır olgun bireyler gibi yaşamasını asla kabul etmem yaşının olgunluğu her çoçukta vardır kişiliğini bir kadın gibi geçirmesinden yana değilim yaşını geçirmesini bir çocuk olduğunu unutmasını istemem asla

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir söz var.
    "Bırakınız kızlarınız çocuk gibi olsunlar. Çocuklukları bitince ömürlerinin sonuna kadar yetişkin olacaklar zaten."

0|1
    0|0
  • Sanki hediye paketi yapıyorlar gibi , sanki süsleyip püsleyip pazarlamaya hazır hale getiriyorlar gibi. ! Ya bırakın Allah aşkına şu çocukları bir rahat bırakın. Onlar sizin oyuncağınız değil

0|0
    1|0
  • Hayır bu çok yanlış. Heleki ortalıkta bu kadar sapık zihniyet varsa allahım sen koru çocukları.

1|0
    0|0
  • Yaşlarına göre giyinmeleri daha güzel bence 🙄🙄
    Şu aralar kız bebeklerin elbiseleri çok hoşuma gidiyor ya 😔

1|0
    0|0
  • En kızdığım şeylerden biri. Bırakın çocukları, çocuk kalsın ve çocukluğunu yaşasınlar. Büyüdüğünde zaten yeterince bunları yaşayacak

1|0
    0|0
  • Saçmalık. Şahsen benim çocuğum olsa belli bir yaşa kadar, yetişkin gibi süslü püslü giydirmem aşırı açık giydirmem. Belli niye yaştan sonra kendisi bilir tabi.

0|0
    0|0
  • mesela cumhur baskanini gormek icin aglayan kucuk kiz saraya ciktiginds omuzlari acik giydirmis annesi buyuk genc kiz gibi haberlerde sasirmistim gorunce hic hos deildi

0|0
    1|0
  • Büyümüşte küçülmüş... doğru bulmuyorum... zamanı gelince zaten yaşayacaklar vaktinde güzel herşey...

1|0
    0|0
  • Çocuk adı üstünde hoş bişey değil. Çocukluğunu ne zaman yaşayacak 25 yaşında mı garip.😒

0|0
    0|0
  • Hayır
    Onlar masum
    Bir daha asla çocuk olamayacaklar

0|0
    0|0
  • Kısmen, kız çocuğu süslü olur ama görseldeki gibi değil. Makyaj tabiki olmaz, fönlü saç yerine, örgü olur mesela.

0|0
    0|0
  • Cok yanlis herseyin uygun bir yasi var bunun aksine davranmak sorunlara yol acar

0|0
    0|0
  • Kimse doğru bulmuyorsa kim yahu bu çocukları böyle giydirenler 🤔 bence de çok yanlış :(

0|0
    0|0
  • herşey zamanında güzel 30una gelince ne yapacak bu çocuk.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    94
Yükleniyor...