Bebeklerin uykuda ağlaması nedendir?

1yaşnda bebeğim var her gece rüyasında ağlıyor sizce neden? Sizinde başınıza geliyormu?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşleri

• konuşamadığından o şekilde belli ediyor işte.. belki gazı oluyodur beli suya ihtiyacı var bellki acıkıyor.. ucağına al sıvazla sırtını belki gazzı vardır.. dediğim gibi bir çok sebebp olabilr korkma :)

0|0
    0|0
  • Benim yigenime de oluyor dün gece yarım saati aşkın ağladı oda 16 aylık daha belki birçok nedeni olabilir ama insan korkuyor bazen ağlarken sesi kesiliyor o çok kötü oluyor acaba çizgi filmlerin etkisi olabilir mi bilmiyorum günde 30-45 dk izletiyoruz artık ama korkunç da değiller ki acaba rüyaların da onlara korkunç mu geliyor bilinç altına o şekilde mi yerleşiyor bilmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rüya gördüğü için ağlayabilir. Ben de bazen uykumda ağlıyormuşum.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bır sürü sebebi olabilir. Altı pislenmiştir, acıkmıştır, gazı vardir veya korkmuş olabilir. Yanina küçük kuranlardan koymakta fayda var.

0|0
    0|0
  • • Gaz Sancısı
    • Açlık
    • Altını Pisletme
    • Kabus Görme
    • Üşüme
    • Karanlık
    • Ayrılma Hissi

bu gibi nedenler etkili olabilir.

0|0
    0|0
  • Bebekler anlamış dünyanın boktan bir yer olduğunu uykusunda bile ağlıyo lanet olsun niye geldim ben buraya diyor.

0|0
    0|0
  • Her bebek ağlar bundan doğalı var mı yav.

0|0
    0|0
  • Kiyamam

0|0
    0|0
  • Bizimde basımıza geliyot normal

0|0
    0|0
  • Aç mı susuzmu

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uykuda ya da durduk yere ağlaması herzaman hastalık olmayabiliyormuş hızla büyüyüp beyin öğrenmeye başladığında ağlayabiliyorlarmış

0|0
    0|0
  • Çocuklar gün içinde bir şeyden korkarsa gece rüyalarında o tarz şeyler görüyorlar.

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar geceleri cok aglarlarmis

0|0
    0|0
  • çok normal

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|0
    0|0
  • Dünyaya adapte olamamış olabilir