Aile sevgisi gormeyenler?

jalekahraman111
Meraba...

Ben kucukluqumde Aile sevgisi hic gormedim.. Hep yapmadiqim konular yuzunden veya annemim yanls hatalari yuzunden Dayak yiyip durdum.. Evlendim.. esimle Ilk zamanlar tamam evli ciftler gbiydik ama sonra surekli gereksiz konulardan kavga etmeye basladik, surekli pc de oyun oynamaya basladi ilqi falan yoq sadece basima bsy gelmesi durumnda koruyo doqadi gereqi oda.. oynadiqi oyuna para yatryo bundan dolayi kavga edyrz surekli.. bu aralar karismiyorum bile artk kavga etmemek icin.. Ondan da babamdan gorduklerimi goruyorm dayak yediqim icin en sonunda dayanamayip sikayetci oldum.. gecenlerde 3000 milyar para cezasina ve 3 qunluk hapis aldi yatup cikti.. ayni evdeyiz hala daha.. Gitcek yerim yoq.. bosanmaya calissam bilmyrm pesimi brakir mi? bir kere denedim brakmadi ama gtti beni aldatti bosanma davasi acinca.. hemde bizim kaldgmz evde.. ailemin yanina da gdemem babam tehtit edyo bosanrsan seni oldurum diye.. Ben sevmedgm icin mutlu oadgm ocin bana yakin davranan 1_2 erkekten hoslantm oldu yalan degl.. Ama ben onun qibi onlarla yakin temas dail kurmadim sadece sanaldan knustum... sinrada yanls diyip tum hesaplarimi kapattim.. yanls yapmak istemyrm.. ailemden gormedgm sevgiyi birilerinden gormeye calsmaktan cok skldm maddi bir varlqim da yoq psikolaga da gdemyrm yardim edin lutfen... 😖
Aile sevgisi gormeyenler?
4
4
Görüşünü yaz