Gebelik Takibini Yapabilmem İçin İnternet Sitesi?

Esma2633
Arkadaş merhaba 2 aylık hamileyim her ay doktoruma muayeneye gidiyorum her çok şükür yolunda. Ancak hamileliğimi haftalık olarak takip edebileceğim site konusunda kararsız kaldım. İnternette bir çok bu konuda site var ama ya kimisinde yeterli bilgi yok ya da aynı şeyleri tekrarlayıp durmuşlar sadece sayfayı doldurmuşlar. Gezinirken bir site gördüm daha yeni her gün yeni içerikler paylaşıyor ve hiç bir kar amacı olmayan sadece doğru bilgi vermeyi amaç edinin bir siteymiş bunu da facebook sayfasından öğrendim gebelik haftaları daha tamamlanmamış ama her gün eklenerek 10 gün içinde tamamamlanacakmış ve gebelik ile çok fazla yazılar girileceğini söylemekteler ayrıca yazılan yazıları doktor yazdığı içinde gerçekten doğru bilgiler veriliyor. Bunu yazma amacım gerçekten anne adaylarından hiç bir şekilde maddi bir beklentisi olmayan gerçekten kaliteli içeriği olan siteler neler önerebileceğiniz?
Güncellemeler:
+1 yıl
Merhaba çok merak ediyorum 26 haftalık hamileyim etrafımızda olan bir kaç kişi hamilelikte cinsellik yaşarsan bebeğe zararı olur, düşüğe neden olur dedi. Doktoruma sordum bunu hamileliğimde herhangi bir sorun olmadığını uygun pozisyonları kullanarak istediğim sıklıkta cinsel ilişkiye girebileceğimi söyledi.

Bende başladım uygun olan pozisyonları aramaya internette bir çok site var hepsine baktım ama hepsinde aynı, birbirine benzer yazılar var.
+1 yıl

Bende başladım uygun olan pozisyonları aramaya internette bir çok site var hepsine baktım ama hepsinde aynı, birbirine benzer yazılar var.
3
4
Görüşünü yaz