Bu aileden nasil kurtulucam?

Gizli Üye
Fazla detaylara girmek istemiyorum.. yasadiklarimi bilseniz inanmassiniz bile zaten.. dayak yiyenler cektikleri acidan basederler ben kücükken dayakta yerdim ama biliomusunuz vücudüm hic bir zaman kalbim kadar aci cekmedi her yumrukta göz yaslarina boguldum bir anne/baba/kardes nasil olurda bunlari yapar? Bana yapilan siddet eskiden hem piskolojikdi hemde döverek simdi ise sadece piskolojik ama bu siddet artzikca artti.. ciddi söylüyorum gercektende en büyük düsmanimin bile basina gelsin istemem! Adimi cikartmaya calisiolar iftiralarla.. düsmana bile söylenmicek sözler isitiyorum.. Onlari hep korudum kötü günlerinde yanlarindayim hakmi bana bunlar? Anlatsam türkiye aglar.. Yazamiyirum aglamiyim diye ama yine aglamaktan baska yapabildim bisey yok.. Eskiden ne olursa olsun severdim onlari yani sonucta ailem derdim.. her olayda derdimki olsun olur aileler arasinda böyle seyler ama büyükdükce anladimki olmio böyle seyler ailelerde.. arkadaslarim aileleriyle konusurken ne kadarda mutlular.. ben neden bunlari cekiyorum günahsiz bir bebek neden bu hayati yasamaya mahkum birakildi? Elhamdurillah müslümanim.. Ama allaha isyan etmemeye calisamda basaramiyorum.. neden ben?
benimde hakkim sevilmek.. her cocuk gibi.. eziyetlerden biktim.. Gizli gizli aglarim hep gördüklerinde rol yapio derler dahada üstüme gelirler aklima geldikce ölmek diil kurtulmak istiyorum sadece! Ölüm cözüm diil biliom cünki! Bu yüzden kendime hedef koydum okulumu bitirip ise baslicam kendi evime cikip redd edicem onlari izimi kaybetiricem ama derslerime calismamada engel oluyolar😔 ben daha napim? Nefes alamiyorum
Bu aileden nasil kurtulucam?
4
6
Görüşünü yaz