ÇOK FAZLA BUNALIM İÇERİSİNDEYİM GÖRÜŞLERİNİZ ÖNEMLİ?

hijacksx
Arkadaşlar merhaba, başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum ve düşüncelerinizi bekliyorum. Bundan yaklaşık 2 ay önce sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Herhangi bir girme ya da boşalma olmadı. Fakat sürterken sert şekilde cinsel organına geldi ve kızlığı bozuldu sanırım. İçeri yine de girmedim. Ondan sonra hayatımıza normal devam ederken hamilelikten şüphelendik acaba var mı birşey diye bunun üzerine stres yaparken birde üstüne 1 hafta adeti gecikti. Geciktikten sonra iyice şüphelenmeye başladığımızda 3 tane idrar testi yaptık ve üçüde net şekilde tek çizgiydi. Ben yine tatmin olmadım ve adeti bekleyelim dedik. İki gün sonra adet benzeri birşey oldu ama normale göre daha açık renklı olmuş, 5 gün kanaması sürmüş ve eski haline gelmiş. Aslında bence adet oldu ama o an psikoloji ile ve nette yazılanları okurken aklımız yine hamileliğe kaydı. Acaba üstüne görme kanaması mıydı diye. Sonra emin olamadık bunun üzerinden 2 hafta daha geçti yani ilişki üzerinden toplam 3 hafta geçmişti ve kan testi yaptıralım dedik. Gittik kan testi yaptırdık oda negatif yazıyordu değer yazmıyordu. Doktora sorduk negatifse hamile değildir dedi ama hala ne zaman bu olay aklıma gelse aşırı derecede paronaya oluyorum. İkimizde üniv. öğrencisiyiz kesinlikle hayatımız biter. Hala acaba testi yanlış mı yaptılar kan tüplerimi karıştı acaba hamilemi diye soru işaretleri var. Hayatıma devam edemiyorum uyuyamıyorum çok pişmanım. 2. ay adetinede az kaldı 2 haftaya kadar olur herhalde o zamana kadar ne önerirsiniz? Ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
+1 yıl
Hamile olmaması için elimde bulunanlar;
3 idrar testi negatif çıkması
Adet olması ya da adet gibi.
3 Hafta sonra yapılan kanda gebelik negatif çıkması
ÇOK FAZLA BUNALIM İÇERİSİNDEYİM GÖRÜŞLERİNİZ ÖNEMLİ?
2
5
Görüşünü yaz