Ben Doç.Dr Didem Öztop, Anne & Bebek konu etiketinde "Bağlanma" ile ilgili merak ettikleriniz neler?

DidemÖztop
Ben Doç.Dr Didem Öztop, Anne & Bebek konu etiketinde "Bağlanma" ile ilgili merak ettikleriniz neler?
Yetişkin çiftlerde birbirine, gebelikte annenin bebeğe, doğumdan sonra bebeğin anne ve babaya "güvenli bağlanma"sı hakkında konuşacağız.
Bağlanma nedir?
Güvenli bağlanma nasıl olur?
Bağlanma sorunları nasıl aşılır?
Bağlanma sorunları ilişkilerimizi etkiler mi?
Bağlanma sorunlarının kişiliğimize etkileri nelerdir?
Bu ve benzeri konularda sizlerin aklındaki soruları cevaplamak üzere 15 Aralık Perşembe Saat:18:00'de KizlarSoruyor'da buluşmak üzere..
Videolu cevaplarımı bu linkten izleyebilirsiniz.
Güncellemeler:
+1 yıl
Sevgili KizlarSoruyor,
Bu güzel röportaj soruları için hepinize teşekkür ederim. Kendi alanımla ilgili soruları elimden geldiğince yanıtladım. Bunun dışında etiketlenen tüm üyelerin sorularını video olarak yanıtladım. Bu videolar yönetim tarafından eklenecek @TuhafDüşünce @Aishaa @GöKÇE_Nur @JaLeDale @Yampirik @northernlightss @Peutzjeghers @Snwht @esmer_01 @Peluş_Ayı @MuhammedAli76 @TürkHakem @müzisist @blade32 @scare @hottt @aferinbana @Proskines @DavidLuiz1907 @depresifdr @E-Lewies
34
26
Görüşünü yaz