Bu kadının derdi ne olabilir? Beni kıskanıyor ya da çekememezlik olabilir mi?

Gizli Üye
Öncelikle herkeze iyi geceler ben 24 yaşındayım evliyim ve 2 çocuğum var birisi 3 yaşında biriside 1 yaşında olacak. Benim büyük kız geceleri uykudan kalktığında çok ağlıyor ve susturmam zor oluyor. Benim üstümdeki kadında küt küt yere vuruyor benim kız susana kadar ya o kadar ainir oluyorum ki tabi bu hergece olmuyor arada bir oluyor ve eline istediği şeyi vermeyince bile ağlıyor daha konuşamıyor bile o kadar konuşmamıza rağmen bunun hırçınlığıda var tabi çocuğumda. Birkaç hafta öncede hamile olduğumu öğrendim bugünde ev sahibine dedim tabi üstekinin kulağına da gitmiş. Benim hakkımda şöyle demiş. Allah onun belasını versin demiş. Ya çocuklarımızı verende Allah alanda Allah birde şöyle demiş onların kirasına zam yapın demiş benim üstteki o kimse artık. Ve şöyle de beddua ediyor inşallah kız olur yine diyor benim 2side kız olduğu için. Birde benim hakkımda çocuklara bakmıyor diyor benim evimde yaşamayan biri nereden bilebilir ki çok şükür onlara iyi anne olmaya çalışıyorum ve ben çocuklarım için canımı bile veririm bunu birtek ben değil bütün anneler çocukları için kendi canını verir kimin çocuğu gece uykudan kalktığında ağlamaz ki. Ellerine istediklerini almayalım kıyametlee kopar hangimizin çocuğu böyle değil ki? Üstteki kiracının ise 1 kızı var ve daha da olmuyormuş. Soruda belirttiğim gibi derdi ne olabilir birde hersene bir şikayetle geliyor çocuklar için ya kavga etsem değmez tartışsam seviyesine inmek istemiyorum sessiz kalsam konuşmaya devam edecek ve beim arkamdan da çok konuşan birisi derdi ne?
Bu kadının derdi ne olabilir? Beni kıskanıyor ya da çekememezlik olabilir mi?
4
7
Görüşünü yaz