Çocuğa ŞİDDETE ne kadar HAYIR diyorsunuz?

Gerekyisme

Bu nasıl bir hayvanlık demek isterdim fakat HAYVANLARDA bile olan merhamet, bazı adına insan dediğimiz yaratıklar da yok ne yazıkki☺️
Dün şahit olduğum VE dehsete düştüğüm bir olayda kimsenin birşey yapamasına ayrıca hayret ettim..
Bir Babanın! Öz oğlunu (7) arabaya kilitlemiş kendini kaybetmişcesine dövmesine ne denir ne yapılır bilemiyorum.. çevrede bulunan kişilerin adamın elindeki bıçaktan korktuğu için müdahele edememesi benim KADIN VE ANNE Kimliğime öyle dokunmuş olucakki yerdeki parke taşını söküp adamın oturduğu ön cama fırlattım..
Çevredekilerin sadece babasından değil üvey anneden de bu şekilde dayak yediğini öğrenince aklımı kaybediceğimi sandım😔😔
polisi arayıp şikayet ettim fakat pek bir faydası olmadı (yaşadığım ilde cevresi geniş! Olan bir nüfusu varmış ) çünkü çocuk hala onlarda😔 Hem uykumu kacıran hemde huzurumu kacıran bu olaya neden kadar kayıtsız kalır onlar ile ayni apartmanda oturanlar bilmiyorum fakat su bir gerçek,
bu çocuk ölmez sağ kalırda büyürse NE KADAR SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ BİRİ OLUR tartışılır
Ve merak ediyorum bizler böyle bir olaya neden kadar sessiz kalabiliyoruz😔😔
Dipnot ;
ben bu çocuğu Şansa bırakmayı düşünmüyorum o binada şahit olmayı kabul eden bir kaç kişiyi ikna edersem daha güvenli taraf tutmayan bir kuruma şikayet edicem..
Kendi çocuklarıma baktığımda hep o çocuğu görüyorum😔
Lütfen siz siz olun güçsüz savunmasız olan hiç kimseye şiddet uygulamayın
3
9
Görüşünü yaz