Çocuğum bacaklarını poposunu açmayı normal sanıyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
2 buçuk yaşındaki oğlumla doktorculuk oynarız. Ben doğduğundan beri mahrem bölgelerine hep dikkat ederim. Doktorculukta iğne yaparkende hep üstü kapalı halde yapardım. Birgün dedesiyle poposunu açarak oynamış. Hoşuna gitmiş olmalı ondan sonra hep poposunu açıp oynamak istedi. Sonra diğer dedesine gidince onunlada oynamak istedi. Benim baba açmadan yapın uyarılarımı tabiki dinlemeden o da çocuğun poposunu açıp yaptı üstüne birde canını acıtarak iğne diye adlandırdıkları cismi bayaa poposuna bacağına bastırarak yaptı. Kızdım ama nafile tabiki. Kayınpederim güldüğü için ve yapmaya devam ettiği için çocukta bunu oyun olarak kabul etti ve o günden beri sürekli kıyıda köşede pijamasını indirmiş bacaklarına bişeler batırırken buluyorum. Güzel güzel anlatıyorum olmuyo kızıyorum olmuyo yanlış biliyorum ama hiç bi yol olmayınca bi iki kere vurdum bidaha açık görürsem vurucam dedim. Ama yok yine yapıyo ve hoşuna gidiyo. Napıcağımı bilmiyorum. Lütfen dedelerle konuşun kızın ya da görüşmeyin gibi şeyler söylemeyin. Zaten onlar anlasa hiç bi sorunum olmazdı ama anlamıyolar. Görüşmemekte mümkün değil çok yakın oturuyoruz. Böyle bi durum yaşayan var mı benim gibi nasıl çözdünüz Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Çocuğum bacaklarını poposunu açmayı normal sanıyor, ne yapmalıyım?
5
5
Görüşünü yaz