Arkadaşlar sizce hamile olabilir miyim yoksa başka bir sağlık problemi mi?

Gizli Üye
Son bir iki haftadır canım aşırı şekilde yemek çekmeye başladı sanki yemezsem ölecek gibi oluyorum midesizlik ama ne midesizlik kavanoz kavanoz turşu yiyorum turşu suyu içiyorum bardak bardak hamileler genelde kilo alır ama ben kilo veriyorum normal zamanlarda kilom 51ama son zamanlarda kilom 45'e kadar düştü boyumun 1.74 olduğuna göre siz düşünün ne kadar zayıf gözüktüğümü vücudum özellikle de karnım aşırı zayıfladı ama kalçam kilo vermeme rağmen çok genişledi.
Arkadaşım hamile olabilirsin benim de hamile olan arkadaşlarımın canı genellikle aşırı turşu çeker diyor cidden hamile olabilir miyim?
Bundan en son 5 ay önce ilişkiye girdim ve onda da korunduk nasıl hamile kalabilirim ki ama eğer hamile kaldıysam da kürtaj için vakit çok geçti ne halt yapacağımı bilmiyorum kocama bu durumu söyledim resmen bayram etti ama en hazır değilim kesinlikle. Ayrıca daha çocuk için genç olduğumu düşünüyorum 23 yaşındayım.
Bugün eczaneye hamilelik testi almaya gittim ama eczaneler kapalıydı meraktan kuduruyorum başka bir eczaneye gidecektim ama çok yorgun düştüm adımımı atacak halim bile yoktu gidemedim ki bu da bir hamilelik belirtisi olabilirmiş.
Sizin başınıza hiç daha önce böyle bir şey geldi mi ya da yakınlarınıza sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?
Güncellemeler:
12 gü
Hamileymişim
Arkadaşlar sizce hamile olabilir miyim yoksa başka bir sağlık problemi mi?
3
1
Görüşünü yaz