Bebek kiz olunca erkeklerin neden yüzü düşüyor?

Gizli Üye
Ilkokul birinci siniftan beri tanıdığım kiz arkadasim var. Hamile. Ikiz gebelik. Bu balon patlatma olaylari var ya son zamanlarda, ondan yaptirmis. Bizide cagirdi. Anne babalari, esimle ben, kocasının bir arkadasi vardi ortamda. Balonu patlattilar pembe çıktı.

Kocasinin yuzu düştü, asıldı. Sevinmedi bile. Ikiside kız ha dedi bir de. Genel olarak erkeklerin kız lafini duyunca yuzu düşüyor istemiyorlar. Yahu Allah'tanda mı korkmuyor bunlar? Ben 1 senedir gebe kalmak istiyorum olmuyor. Cinsiyeti hic onemli degil yeter ki evlat kokusu olsun, kucagimda evladim olsun, saglikli olsun istiyorum. Allah adama iki tane evlat veriyor. Sirf cinsiyeti kız diye begenmemezlik yapıyor.

Bu olayi erkeklerde cok goruyorum. Ne oluyor yani kiz olunca? Eksik mi oluyorsun, bir yerin mi eksiliyor? Ezik mi hissediyorsun?

Kocasinin oyle bir tepkisi vardi ki kizin yerinde ben olsam hem hevesim kursagimda kalirdi hem de dogurmayayim o zaman diye düşünürdüm. Cinsiyet kiz ya ne de olsa dogurmaya bile değmez. Ne yapalim hep erkek mi doguralim?

Allah ne nasip ettiyse o. Bu ne nankörlük? Birileri o begenmedigine kavusmak icin ne doktorlara gidiyor, ne paralar dokuyor, ne ilaclar kullaniyor, ne tedaviler goruyor sen cikip cinsiyetinden dolayi yuzunu ekşitiyorsun. Oyle sinir oldum moralim bozuldu ki. Cinsiyetini öğrendikten sonra cok fazla kalamadim orda eve geldik.

Nedeni ne bunun? Erkekler neden kız evlat istemiyor. Isteyen var ama bir o kadar da istemeyen de var. Zorluklarini sormuyorum. Evlat yetistirmek her iki cins icinde zor. Kendine has zorluklari var sordugum mesele o degil. Bir organ farki neden bu kadar önemli? Ikiside yaradilan degil mi? Evlat degil mi? Niye bu ayrim? Kadin ayrim yapmazken her iki cinside mutlulukla karsilarken, erkegin bu ayrimini, tavrini anlamis degilim.
Bebek kiz olunca erkeklerin neden yüzü düşüyor?
4
5
Görüşünü yaz