Sizce Ne yapmalıyım hamileyim ama durum çok karışık?

Gizli Üye
Şimdi anlatacağım olaydan ve soracağım sorulardan sonra lütfen linç etmek yerine kendinizi bir an benim yerime koyup düşününün. Öncelikle daha 19 yaşımdayım eski sevgilim vardı bir tane 1.5 sene boyunca görüştük pandemi olduğu İçin ben memleketime döndüm üniversite okuduğum şehirden aramız açıldı Temmuz ayında sonra yine konuşmaya başladık ben onun olduğu şehre normalde üni okuduğum şehre gittim bana artık bir işi olduğunu işyeri açtığını düzeldiğini vs anlattı beni yeni açtığı işyerine falan götürdü gel artık üzmeyelim birbirimizi yüzük vs takalım dedi vs... akşam oldu gezdik bara vs gittik kafam Güzelken beni otele götürmüş bir anda ayıldığımda bağırmaya başladım çünkü elimi kolumu tutuyordu ben istemiyorum dedikçe zorla bana sahip oldu. Sonra ben yaşadığım olayın şokuyla mala bağladım anlatılamayacak kadar kötü bir durumdu memleketime geri döndüm kimseye söyleyemedim ertesi gün hapı aldım ve içtim adet olunca da önümüz ay yaşadığım olayın şokunu ne kadar atlatamasam her gece çığıra çığıra uyansam da hamile olmadığıma sevinmiştim adet olunca fakat ki 1 ay sonra karın ağrısı şikayetiyle gittiğim doktorda hamile olduğumu öğrendim ve o kişideydi bu çocuk delirmek üzereydim ama doktor alınmayacağını söyledi çocuk 12 haftalık dedi gitmediğim doktor kalmadı kimse bebeği almadı. Eski sevgilimi aradım ben hamileyim durum bu dedim beni engelledi annesine dayısına vs ulaştım ama ne öğrensem oğlumuz nişanlı biz seni alamayız dediler ya bebek ya ben nolacağız dedim bak başının çaresine dediler ki yetmedi de tonlarca hakaret işitttim o şerefsizi defalarca aradım o karısı dedikleri kıza ulaştım ben karışıyım uzak dur vs dedi neyse velhasıl kelam gel zaman git zaman biraz araştırdım bana evli denildiği zaman evli falan değilmiş şerefsiz ailesi o ve evlendiği midesiz beni ve bebeğimi bile bile 15 Şubat günü bildiğiniz nikah düğün yaptılar ben 4 aylık hamileyken. Bebeğimi ve beni eze eze. Yetmedi adam çocuğu kesinlikle kabullenmiyor o yaşattığı geceyi bana yaşatmamış gibi birde kimle yattın da yaptın benim olduğu ne malum vs gibi bir sürü iftiralarda bulunuyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım 5 aylık hamile halimle aileme ne diyeceğim ben ne yapacağım bebeğime nasıl bakacağım derdine düştüm ki annem yok babam zamanında beni üvey annem istemediği için yurda vermişti benim bile istenmediğim yerde çocuğum nasıl barınacak? Hadi ben çalışayım çocuğuma bakacak kimsem. Yok delirmek üzereyim hastanede istemiyorum yurda götürün demeyi düşündüm ne kadar o yaşadığım en büyük kabusun eseri o şerefsizin çocuğu olsa da sonuçta benim de çocuğum yurda vermeyi bırakın bunu düşünmek bile beni saatlerce ağlatıp sinir krizlerine sokuyor yavrumu bırakamam diye ben ne yapmalıyım?
Sizce Ne yapmalıyım hamileyim ama durum çok karışık?
3
8
Görüşünü yaz